ВПРОВАДЖУВАТИ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ Й ЗАВОЙОВУВАТИ НОВИХ СПОЖИВАЧІВ!
Підійшла до кінця SIMEI 2024, виставка, яка вкотре виявилася еталоном для виноробної галузі та дистиляцій
Відома міжнародна виставка SIMEI відбулася 12–15 листопада 2024 року в Італії. Це вже 30-та виставка, організована Італійською спілкою виноробів (Unione italiana vini, Uiv), яка продемонструвала нові продукти та інновації в технологіях, що застосовуються в ланцюжку поставок вина та індустрії напоїв на всіх її етапах, з акцентом на вино, рідкі продукти харчування, олію, пиво та міцні спиртні напої. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки уже впродовж 10 років поспіль, а представники видання постійно відвідують виставку особисто.
Виставка SIMEI відбувається один раз на 2 роки, починаючи з 1963 року. Цей спеціалізований захід – досі єдиний міжнародний майданчик, на якому експоненти презентують обладнання для виробництва, розливу в пляшки й упакування всіх типів напоїв, враховуючи вино, міцний алкоголь, спирт, пиво, виноградні дистиляти, соки, мінеральну воду, оцет, рослинні олії.
Минула виставка була проведена 2022 року. Тоді, після вимушеної перерви, зумовленої пандемією Covid-19, відвідувачі з усього світу зібралися, щоб упродовж 4 днів ознайомитися з найцікавішими рішеннями для виноробства, пивоваріння, виробництва міцних напоїв тощо. 2022 року на виставці було понад 480 експонентів, делегації з 50 країн та близько 25 тис. відвідувачів з усього світу. Експоненти презентували технології у виноробстві: від вирощування винограду – до зберігання. Тепер це еталонна подія для всього Середземномор’я у світі дистиляції, що викликає особливий інтерес у світі напоїв.
Як повідомляють організатори, міжнародна виставка SIMEI 2024 відбулася з експозицією понад 30 тисяч квадратних метрів, 92 конференціями високого рівня та участю 32 іноземних делегацій, це видання запропонувало вичерпний огляд технологічних інновацій, тенденцій та майбутніх викликів у галузі.
За словами організаторів, програма включала близько 70 супутніх заходів, включаючи конференції, презентації тематичних досліджень і поглиблені технічні дослідження.
Виставка SIMEI 2024 була ще більш різноманітною і з погляду наповненості програми, і з погляду асортименту презентованої продукції. Адже на виставці були презентовані технології у виноробстві, пивоварінні, виробництві інших алкогольних напоїв, олії тощо.
Цього року тематична палітра виставки розширена завдяки співпраці з торговельною маркою Distillo, яка презентувала обладнання для мікровинокурень. Distillo представила нову конференц-зону та контент вищого рівня – 3 Міжнародну виставку обладнання для виноробства та розливу.
Також дебютував перший Пивний Форум, який організувала Лука Гранді з Birra Nostra – компанія, заснована в 2007 році для просування якісного крафтового пива під маркуванням «Виготовлено в Італії». Пивний форум мав на меті віддзеркалити інформацію про стан і розвиток італійського сектору пивоваріння завдяки зустрічам, конференціям, майстер-класам та дегустаціям.
Окрім цього, на виставці були презентовані новини в галузі виробництва оливкової олії. Відвідувачі змогли ознайомитися з найкращими зразками оливкової олії, дизайну та паковань.
Також відбувся вже традиційний Innovation Challenge – конкурс, на якому визначали і нагородили кращі технологічні інновації.
Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК, засновниці медіагрупи «Технології та Інновації», під час виставки презентували іноземним партнерам новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації», – до речі, нещодавно вийшов друком 100-101-й номер, який випускається з 2011року.
«Слід відзначити, про відмінну організацію прийому української делегації. Минув перший день виставки SIMEI International Enological And Bottling Equipment Exhibition, протягом якого українська делегація виноробів і пивоварів активно спілкувалася з потенційними партнерами. Також відвідали стенди компаній BUSHER, Roushedo VCR, Rodina Haskovo, L-Inox, Hobra Skolnik, Letina, Fracciola та інших», – розповідає керівник української делегації, співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія ЯЩУК.
Українських виноробів із Закарпаття – Pauk Agro – Паук Агро, Емеріх Крицкій, Фединець Михайло цікавило все обладнання: від пресу до лінії розливу. Так само зацікавлені в оновленні своїх пивоварних виробництв і Svetlana Dybinyk та Khudobina Davnichenko Nelly. Представники виноробної компанії ООО “Винтрест” із задоволенням відзначили високу якість обладнання Busher Vaslin, яке працює них на виробництві вже двадцять років, цікавилися оновленням. Інші винороби, які теж були на виставці – Едуард Городецький «My Wine», Олександр Паларієв з «Фрумушика–Нова», Дмитро Шолудько “ШАТО ЧИЗАЙ” та ін. Представниці компанії Асканія Бевериджиз шукали ідеї та новітні технології для розвитку виробництва напоїв.
«Ми українська компанія, яка виробляє напої у місті Запоріжжя. На своєму заводі виробляємо квас, сидр та лимонад. На цій виставці ми шукаємо для себе варіанти оновлення нашого обладнання. Оскільки, наше обладнання з 2010-2016 років. Зустрілися із італійською компанією Малтрікс і замовили у них баночку лінію. Поспілкувалися із власником і комерційним директором, перевірили наші умови контракту і терміни постачання. Також, на виставці подивилися на комплектуючі деталі, які можна використати для оновлення нашого обладнання. Адже, плануємо через 2-4 роки розширюватися, тому дивилися на те, що може бути корисним і цікавим. Хочемо посилити свої виробничі потужності, розглядаємо виробництво функціональних напоїв для спортсменів, яка в Україні ще не дуже розвинута. Виставка досить потужна е представлені світові та європейські компанії, бо ми маємо потужне обладнання і бачимо що ці всі виробники представлені на виставці. З їхніми представниками можна поспілкуватися і обговорити варіанти оновлення обладнання, технічного обслуговування та новинки», – розповідає керівник компанії «Асканія Бевериджиз» Олена Жданова.
Читайте також: Найкращі вина півдня Одещини 2024 року: на фестивалі “Bolgrad wine fest” назвали переможців
А ще більше цікавих статей про виноробство, пивоваріння ви можете прочитати у наших журналах. Електронна версія доступна до завантаження безкоштовно на період війни: https://techdrinks.info/product-category/2023-2024/.
Журнал «Пиво. Технології та Інновації» виходить друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Напої. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно.
Щоб придбати друкований випуск нового журналу або
передплатити видання на 2025 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95
16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92
583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16
692, oksana.buh.ti@gmail.com
Передплата триває!