Дев’ята міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2019» пройде у Дніпрі
Дев’ята міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2019» відбудеться 14-15 серпня 2019 року у LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська, 63, м. Дніпро.
Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019», оголошує старт реєстрації учасників події, яка щорічно збирає близько 200 лідерів фруктового бізнесу країни.
Цього року учасників конференції прийме місто Дніпро, а захід, за традицією, відбудеться у дводенному форматі: конференційні сесії 14 серпня та практичний бізнес- тур 15 серпня до одного із ключових гравців вітчизняної галузі – компанії, яка, хоч і вважається новачком ринку, проте, ще до початку плодоношення нових садів встигла здійснити справжній галас на ринку і за кілька років, по праву, зайняла провідне місце
серед ключових експортерів українських яблук.
Отже, у 2019 р. центральна подія яблучного бізнесу України переїжджає до центру України, а бізнес-тур другого дня відбудеться на виробничих потужностях ТОВ «Сади Дніпра», відомого як на вітчизняному, так і зовнішньому ринках під ТМ UApple.
Як єдині в Україні організатори професійних подій для учасників плодоовочевого бізнесу, які, окрім власне організації конференцій, вже близько 20 років займаються його глибоким аналізом і завжди тримають руку на пульсі змін ринку, ми вважаємо, що учасникам українського яблучного ринку є багато чого обговорити напередодні старту нового сезону-2019/2020.
Світовий ринок яблук, власне, знову знаходиться в очікуванні досить кардинальних змін: після сезону рекордних врожаїв у більшості європейських країн очікується падіння виробництва, проте умови для світової торгівлі свіжим яблуком не покращуються. Глобальний ринок свіжих яблук, як і яблучного концентрату, в принципі не зростає (на відміну від ягід), а рекордні перехідні запаси у більшості країн-виробників будуть мати значний вплив на початок нового сезону. Більш того, Росія, як один з найбільших імпортерів яблук у світі, значно посилила контроль за імпортом цієї продукції з Білорусі та Туреччини, до цього основними шляхами реекспорту яблук, у тому числі й українського походження.
Тим не менш, ситуація для тих українських виробників, які вжили якнайбільше заходів до системного експорту своєї продукції, буде більш сприятливою, адже перші спроби диверсифікації експортних поставок свіжих яблук з України за останні чотири роки виявилися далекоглядними кроками. Позиціювання української продукції у сегменті преміальної якості, ставлячи на перше місце не низьку ціну, а унікальні можливості країни для вирощування високоякісних і смачних плодів, дозволили впевнено заявити про українську галузь у ЄС, Скандинавії, Великобританії, країнах Близького Сходу і Південно-Східної Азії.
Що більш важливо, власне вихід на ці ринки став можливий завдяки змінам у ментальності українських виробників і старту нових проектів з вирощування яблук з новими підходами до ведення бізнесу і експортним акцентом. Розуміння маркетингу, необхідності інвестицій у експортну стратегію та того, що більшість із опцій переробки яблук є не шляхами додавання вартості, а способом утилізації відходів, у результаті, і стало базисом для нового українського експортного потенціалу яблучної галузі.
Саме на цих ключових питаннях ми і пропонуємо сфокусувати увагу конференції, ключовими організаційними моментами якої будуть:
насичена сесійна програма першого дня події: близько 20 спікерів-практиків і експертів яблучного ринку, включно з презентацією ексклюзивного прогнозу виробництва і цін на яблуко в Україні від проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»;
експозиція технологій для яблучного бізнесу – біля 15 провідних компаній-постачальників МТР та устаткування для успішного виробництва і доробки яблук;
міжнародний торговий форум за участі імпортерів яблук із ЄС, Близького Сходу та Південно-Східної Азії;
унікальні можливості для нетворкінгу: більше 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо;
бізнес-тур другого дня до одного з лідерів українського яблучного ринку;
спеціальні умови участі для виробників яблук – 3400 грн (14 серпня);
пільгові реєстраційні внески для інших компаній за умови реєстрації до 8 липня;
додаткові знижки на участь у події другого, третього і подальших учасників від однієї компанії, а також передплатників пакетів послуг проекту «АПК- Інформ: овочі і фрукти».
Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.
Конференція організована проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод»
Усі питання щодо участі у конференції можна з’ясувати, звернувшись до організаторів заходу:
+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com
+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com
+380 562 320595