Про проєкт

ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

Вашій увазі пропонуємо спеціалізований науково-аналітичний B2B проект
«Технології та Інновації»

Інформаційний портал www.techdrinks.info був створений у 2011 роціна базі спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Згодом цей проєкт об`єднав різні галузі - виробництво напоїв іплодівництво (садівництво, вирощування ягід, виноградарство ігоріхівництво), і став базисом для створення нових оригінальнихфахових друкованих журналів та інтернет-проєктів: «Садівництво і Виноградарство», «Ягідник», «Горішник», «Напої», а також «Пиво.Технології та Інновації» (Beer Technologies&Innovations).

Сьогодні портал Садівництво і Виноградарство/Напої. Технології та Інновації є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників згаданих галузей країн всього світу. Від землі до келиха, від вирощування саджанців до магазинної полиці, - журнали медіа-групи «Технології та Інновації» пропонують ідеї для бізнесу та шляхи їх втілення в життя, пропагують нові технології і допомагають впроваджувати інновації не тільки в виробничий процес, а й у мислення людей.

Актуальна інформація, новини компаній, думки експертів, юридичний практикум, досвід передових виробництв країн світу, - ось далеко не повний перелік рубрик інформаційного портфеля порталу techdrinks.info. Але головною складовою порталу є презентація міжнародних професійних спеціалізованих журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник».

Портал techdrinks.info і друковані журнали медіа-групи «Технології та Інновації», щомісячна електронна газета «Технології та Інновації», тематичні групи і сторінки в соціальних мережах гарантують для
читачів найбільш ефективний баланс інформації, що включає актуальні аналітичні, подієві, технічні та наукові матеріали, і реклами.

Журнали мають зручний формат 200x290 мм, повнокольорові лакові
обкладинки, обсяг 80-112 сторінок, повнокольорові. Тиражі – 3- 6 тисяч екземплярів. Загальний тираж за рік – понад 60 тис. примірників. Мова - українська, англійська (вибірково).

Аудиторія:

• власники, керівники і головні спеціалісти виноградарських, садівничих, переробних підприємств, підприємств з виробництва напоїв, - як великих, так і середніх та малих;
• представники органів влади, які мають вплив на вищезгадані галузі і можливість сприяти їх розвитку;
• керівники і провідні фахівці підприємств суміжних галузей - виробники саджанців, обладнання, техніки, інструментів, тари і упаковки, препаратів для захисту рослин, добрив та ін.
• науковці провідних профільних наукових установ України і зарубіжних країн.

Розповсюдження журналів - це передплата для читачів в Україні і за кордоном, розповсюдження з метою реклами на галузевих конференціях, семінарах, виставках в Україні і за її межами, а також адресна і рекламна розсилка в паперовому і електронному вигляді для садівничих господарств і переробних підприємств та підприємств по виробництву напоїв. Адресно журнал доставляється категорійним менеджерам торгових мереж України і ближнього зарубіжжя.

Шановні панове! Ми реалізуємо проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для садівничих господарств і технологічних підприємств, що включають розміщення новин на порталі techdrinks.info, в соціальних мережах, у е-газеті, публікацію статей не рекламного характеру на порталі, розміщення банерів і оголошень. Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому
бізнесі!

Медіа-група «Технології та Інновації» готова допомагати вам у всіх
ваших починаннях!

З повагою,
Катерина Конєва, Надія Ящук,
засновники медіа-групи «Технології та Інновації».

 

До відома:

Назву, концепцію, зміну та дизайн журналів видають різним проектом «Технологія та інновація» - це інтелектуально власна наука, яка займається журналом та охороняється Законом «Про авторське право». За зміну рекламних оголошень, редакція справді не потрібна. Думка редакції може не збігатися з точним зору авторів публікацій. Передрук - з письмового дозволу авторів проєкту.

Засновники: Конєва Е.В., Ящук Н.І.
Свідоцтво про європейську діяльність Серія КВ №17376-6146Р від 21.01.2011 р

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

1.Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
2.Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?
1.Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
2.Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
3.Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.

наверх