Здорове харчування: натуральні фруктові чіпси і не тільки
12.11.2020

Якість харчування набуває все більшої актуальності. Безпечні продукти натурального походження забезпечують організм людини необхідними елементами, що сприяють формуванню імунітету. Тож природно, що нові підприємства переробної галузі прагнуть задовольнити попит на таку продукцію. Голова ФГ «Агроекотехнології» Наталія РОМАНЕНКО розповідає, що підприємство, назва якого вже свідчить про підходи у виробництві, починалося з ідеї виготовляти натуральніплодові порошки, передусім із топінамбуру, який є природнім інуліном. Але в процесі реалізації плани були дещо відкориговані, й у підсумку першим виробленим продуктом підприємства стали фруктові чіпси.


В основі технології сушки фруктів і ягід за допомогою інфрачервоного випромінювання лежить здатність молекул води активно поглинати певний спектр ІФЧ випромінювання. Інфрачервоні промені поглинаються водою, що міститься в продукті, але не поглинаються тканиною продукту. Таким чином, вода з продукту випаровується, не пошкоджуючи саму клітину і не руйнуючи корисні складники, що містяться в фруктах і ягодах.

Акцент робиться, зазначає керівниця, на характеристиках та смакових властивостях фруктів, із яких виготовляються чіпси, а також на технологіях переробки, що тільки підкреслюють смакові якості свіжого прикарпатського продукту.


ПРІОРИТЕТИ: ІННОВАЦІЙНІСТЬ І НАТУРАЛЬНІСТЬ
Такі амбітні завдання поставили перед собою фермери, створюючи нове переробне підприємство в Тлумацькому районі Івано-Франківської області на території Дністровського каньйону, де немає промислових забруднювачів повітря, а клімат сприяє вирощуванню смачних і поживних фруктів.


– У сучасному фермерському господарстві вирощування сировини та її переробка – це два нерозривні поняття, – розповідає Наталія Романенко. – Коли обирали місце розташування виробничої бази, доля нам дала чудовий шанс – приміщення і п’ятирічний плодоносний сад площею близько двох гектарів, розташованих на одній земельній ділянці. Окрім того, ми взяли в оренду родючий сад, який, щоправда, потребує догляду та відновлення. Тож частково забезпечуємо наші переробні потужності власною сировиною, якість якої постійно перевіряємо у сертифікованій лабораторії, співпрацюємо у цьому напрямку і з Держпродспоживслужбою.


Однак власні врожаї не в змозі забезпечити сировиною переробні потужності, тому господарство докупляє фрукти у знаних фермерських господарствах регіону, що мають сертифіковану та перевірену сировину. Добре партнерство ФГ «Агроекотехнології» склалося із садівниками Прикарпаття, зокрема з Коломийського та Снятинського районів, із відомим в Україні ФГ «ҐАДЗ» із Тернопільської області та «Фрукти Прикарпаття» з Тисмениччини, а також із дрібними фермерами Тлумацького району.


– Маючи таку потужну та якісну сировинну базу, – наголошує Наталія Романенко, – ми можемо дати споживачеві якісний продукт.

Підприємство постійно розвивається, планує закладати нові сади і сертифікувати їх як органічні, виконавши всі умови «Органік стандарт». Це наступний крок до насичення ринку натуральним продуктом преміумякості.


– Враховуючи наше кредо «інноваційність і натуральність», ми не плануємо обробку сировини ніякими стабілізаторами та підсилювачами смаку. Щоб забезпечити це кредо, ми зробили вибір на користь обладнання, виробники якого використовують інфрачервону технологію для виробництва натуральних фруктово-овочевих чіпсів і порошків. Використання таких технологій надає нам впевненості в якості кінцевого продукту.

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

263

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх