Заморожування ягід є чудовою нішею для інвестицій – Андрій Ярмак
03.06.2019

Заморожування ягід – це одна з найперспективніших ніш для інвестицій в ягідну галузь України. Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак, виступаючи сьогодні в Києві на міжнародній конференції «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок».

«Вважаю, що заморожування є чудовою нішею для інвестування, якщо розуміти, як і де саме інвестувати і як управляти проектом» – сказав Андрій Ярмак.

Експерт наголосив, що, формуючи цей напрям бізнесу, українцям варто звернутися до польських аграріїв, які мають колосальний досвід із заморожування ягід.

Також перспективною інвестиційною нішею для розвитку плодоовочевого бізнесу економіст ФАО вважає будівництво потужностей зі зберігання і охолодження ягід, оскільки в Україні їх практично немає, і у розпал сезону збору ягід «їх відсутність відчувається просто катастрофічно».

Експерт закликав учасників ринку інвестувати кошти в отримання сертифікації стандарту Global G.A.P., яка «є експортним квитком для виробника і чудовою інвестицією в підвищення ефективності бізнесу».

Серед інших перспективних інвестиційних ніш Андрій Ярмак назвав великі інтегровані проекти з вирощування лохини, кооперацію професійних виробників для експорту та переробки, експорт ожини і чорної смородини і сегмент органічної продукції.КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх