«ЗА ЯКІСТЮ ЯБЛУКА МОЖНА ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ САДУ», – Богдан МУРГА, ФГ «Перфект»
10.09.2020

Українські садівники починають диктувати власні умови збуту яблук торговельним мережам. А ще кілька років тому вони докладали багато зусиль, щоб представити свій товар на полицях супермаркетів. Нині ж, маючи якісне яблуко та холодильники, виробник може вибирати найкращий для себе варіант. І це не погляд на ситуацію через рожеві окуляри, а реальний досвід закарпатського господарства «Перфект».

Цього року підприємство відправило першу партію яблук покупцеві вже 16 липня, і на цей момент мало законтрактовані наперед обсяги фруктів і передоплату. Секрет успіху закладений у самій назві господарства – перфект, тобто ідеальний: зразковий сад і продукція преміумякості. Звичка робити все досконало надала фермерам ще один суттєвий бонус – можливість сміливо подаватися на участь у державних програмах компенсації та кредитування й отримувати державні відшкодування.


Зразковий сад – не кінцева мета садівників, вони йдуть шляхом постійного вдосконалення. Декілька років тому наші журналісти вже відвідували інноваційне господарство, проте щороку тут впроваджують все більш провідні технології, і кожен новий візит залишає багато вражень. Засновники ФГ «Перфект» поставили собі амбітне завдання – встигати за всіма технологічними новинками. Провідні технології дозволяють підприємству економити ресурси та виготовляти продукт високої якості, а власні холодильні потужності та використання системи Smart Fresh – обирати час продажу та кращу ціну. Основний ринок збуту – внутрішній, тому врожай везуть у різні куточки країни: Івано-Франківськ, Харків, Одесу, Київ, Херсон, Львів і на Закарпаття. Затребувана продукція і за кордоном: упродовж останніх років її експортували до Німеччини та інших європейських країн, а також до Єгипту.

Продовженея статті шукайте у журналі "Садівництво і Виноградарство.ТІ" №3 (22)

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.comЛариса Товкач, тел.+38 0979689516,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.net

1005

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх