Якісні фрукти: виростити і реалізувати з доданою вартістю
18.02.2021

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», – каже відоме прислів’я. А й справді, це так важливо: побачити, як господарюють колеги, поставити актуальні запитання, обговорити їх у процесі огляду саду чи переробних потужностей, адже в деталях криється майстерність. Багатим на такий практичний матеріал виявився бізнестур, що відбувся в межах V Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Після першого лекційного дня роботи учасники конференції скористались нагодою побачити, як у фермерському господарстві «Ґрін Ґарден» вирощують один із кращих садів Львівщини, а також ознайомитися з напрацьованою у ТОВ «Джі пі агро» технологією шокового заморожування фруктів та овочів.

ЗЕЛЕНИЙ САД ОЛЕГА РУДНИЦЬКОГО

Закладаючи сад, засновник ФГ «Ґрін Ґарден» Олег РУДНИЦЬКИЙ мріяв про красиві і смачні фрукти, вирощені в ньому. Минуло всього сім років, і ось оглянули здорові, щедрі на врожаї ряди яблунь, груш і персиків учасники бізнестуру. Їм розповіли, як працює високопродуктивна сортувальна лінія, продемонстрували холодильні приміщення, розраховані на 2 тисячі тонн готової продукції, де зберігається урожай. Сам Олег Рудницький завжди говорить про них з любов’ю та турботою, однак через виробничі клопоти власник не зміг зустрітися з учасниками бізнестуру. Напередодні організаторам конференції він розповів:

– Ми ніжно ставимося до цього нашого проєкту, бо він як дитина, яку ти виплекав і доглядаєш, це наш садок, і ми його любимо. Приблизно 7 років тому ми наважилися взяти ці землі – тут були бур’яни по пояс. Це горбиста місцевість – такий рельєф не годиться для традиційного землеробства, та й площа до 40 га не цікава агрохолдингам. Щоб виростити сад, ми їздили по світу, дивились, як працюють інші, і висадили майже 100 тисяч дерев, здебільшого яблунь. Їх вирощуємо на 26 гектарах, ще понад 10 гектарів займають груша, черешня і вишня, а окремо на 30 гектарах вирощуємо ягоди: смородину, порічку та аґрус. Особливою ознакою саду є наша велика гордість – адаптований до місцевого клімату персик, посаджений 6 років тому на площі 3 гектари. Персики у нас найкращі, тому що ми зриваємо їх стиглими і того ж дня постачаємо на ринок. Наш товар свіжий, смачний, тому впізнаваний і запитуваний.

Про особливості вирощування не тільки персика, а й інших культур і тонкощі догляду за садом розповів під час бізнестуру головний агроном ФГ «Ґрін Ґарден» Олексій ЮРЧИШИН:

– Персик – найдешевша, напевно, культура. Якщо правильно підібрати систему захисту і живлення, то він дає найкращий вихід. Цього року ми зібрали по 18 тонн з гектара, незважаючи на підмерзання. А загалом господарювати почали у 2012 році. Вивчивши ринок садивного матеріалу, ми вибрали вітчизняні саджанці плодорозсадника «Богданівський», котрі гарно зарекомендували себе на практиці. І не дивно, адже плодорозсадник вирощує якісний сертифікований безвірусний посадковий матеріал, основу якого становлять підщепи власного вирощування. У господарстві закладені маточники вегетативно розмножених підщеп безвірусним посадковим матеріалом від європейських фірм Lodder, Johan Nicolai, розсадник співпрацює із провідними вітчизняними селекційними центрами. Значна увага приділяється поліпшенню сортового складу з урахуванням тенденцій і напрямів розвитку галузі садівництва.

Якісний садивний матеріал, зауважує Олексій Юрчишин, – це добра основа для успіху. Наступне питання – зрошення. Оскільки найближчі річки розташовані на відстані 2 км від саду, свого часу в господарстві свідомо прийняли рішення забезпечити вологою тільки основну культуру – яблуко, інакше для поливу не вистачатиме води. Крапельне зрошення 26 га саду забезпечила компанія «Іригаційні системи », котра і досі обслуговує обладнання. Воду беруть із штучно створеного накопичувального басейну. У майбутньому, каже головний агроном, систему зрошення можна під’єднати до розташованої поблизу метеостанції від ТзОВ «АЙ ТІ ВІ УКРАЇНА» і автоматизувати полив. Попри наявність фертигаційної системи частину добрив вносять шляхом обприскування. Технікою для якісного підживлення підприємство повністю забезпечене, а от висоту
дерев потрібно регулювати. Рік тому в господарстві змінили систему обрізки – її ще не завершено, але через рік-два буде видно результат.

– Обрізку починаємо з яблуні, 1 грудня, – уточнює фахівець. – За сливу беремося під весну, в лютому-березні. Персик обрізаємо, коли видно бутон. Торік ми провели експеримент і обрізали кісточкові (черешню, вишню) влітку. Цього року в серпні не встигли. Але зробили часткову літню обрізку сорту Флоріна, котрий дає дуже багато порослі. Наше улюблене дерево у плані формування крони – це Пінова, воно формує саме себе і потребує мінімальної обрізки.

Для комплексного живлення дерев у господарстві використовують польське добриво Любофоска: 250–300 кг препарату вносять з осені (як правило, в листопаді). Аби розуміти, яку поживу рослини виносять із ґрунту, через кожні три роки у лабораторії ТОВ «Західний Буг» фермери роблять аналіз ґрунту, результатам якого повністю довіряють.

– Маємо розроблені схеми для якісного підживлення рослин через лист, але багато залежить і від агронома: дивимося на стан дерева, як воно розвивається і чого потребує. При такій кількості культур і сортів однієї схеми й поради бути не може. Якісь дерева потребують підтримки для росту, інші – на формування зав’язі… Кожен сорт має свої особливості і потребує професійного догляду. Підживлюємо культури тільки препаратами від надійних компаній. Фермерам, які мають менше часу чи тільки починають займатися садівництвом, я порадив би лінійку біостимуляторів компанії «Тімак Агро» – ці препарати прямо розраховані на фазу розвитку рослин, це логічно і зручно. В Європі, – зауважує агроном, – препарати компанії стали незамінними помічниками у вирощуванні плодових культур.

Найближчим часом фермери планують частково реконструювати свій сад: замість вишні та сливи посадити сучасний інтенсивний сорт яблук – Ред Кап і грушу. Насадження обладнають протиградовими сітками. Нині ж сад відкритий для негод, а це додаткові ризики.

– Останніми роками садівники докладають великих зусиль, щоб зберегти урожай. Ми теж не виняток, – зізнається Олексій Юрчишин. – Цього року, попри наші захисні дії, через весняні приморозки ми втратили 30% урожаю яблук.

Щодо оновлення насаджень агроном зазначив, що немає кращих чи гірших культур або сортів – є з одного боку – більш чи менш рентабельні, з іншого – придатні для вирощування у певних умовах, а також існують різні технології вирощування, прийнятні чи незручні для садівників, а з погляду споживача кожен продукт має свій смак і свого поціновувача:

– Для організації виробничого процесу необхідно вибудувати ланцюжок дозрівання фруктів. Для маркетингу потрібно, щоб був асортимент продукції, в тому числі це стосується різновидів продукції, їхньої сортової гами, забарвлення, термінів лежкості – всі аспекти важливі. А уподобання споживачів дуже різні. Хтось любить Ліголь, і це дуже хороше яблуко, Флорину порівнюють із динею, Айдаред – давній сорт, кращого яблука для шарлотки чи штруделя немає, Пінова – яблуко-ананас, Джонаголд Ред – яблуко-персик.

Тож кожне яблучко, вирощене з любов’ю, збирають дуже акуратно: люди працюють у рукавичках і, аби зайвий раз не травмувати фрукти, складають їх відразу в ящики. Не менш важливо для виробників правильно відсортувати і зберегти вирощене. Тому тут власними силами збудовано 15 холодильних камер загальною місткістю 2 тисячі тонн продукції, де зберігають не лише власний урожай, але й допомагають сусіднім господарствам дотримати вирощене до кращих цін.

У 2016 році на ФГ «Ґрін Ґарден» встановлено сортувальну лінію Perfect, що ретельно і бережно сортує 2 тонни фруктів за годину. Для тих, хто вирощує яблука, груші, персики, наголошують у фермерському господарстві, таке обладнання необхідне:

– Мати сортувальну лінію – означає сортувати яблука відповідного калібру під бажання клієнта. Потім пакуємо їх у відповідну тару і відправляємо кінцевому споживачеві. Без сортувальної лінії успіху не буде.

Ягідну продукцію, яку вирощують на 30 гектарах, збирають в основному механізовано, окрім порічки сорту Ровада, що має дуже велику китицю і продається на свіжому ринку. Порічки інших сортів, смородину та аґрус заморожують на потужностях ТОВ «Джі пі агро» і реалізують замовникам.

ЗАМОРОЖЕНЕ ЗНАЧИТЬ ЗБЕРЕЖЕНЕ

Саме «Джі пі агро» стало наступним пунктом призначення у рамках бізнестуру фахівців садівничої галузі. Переробне підприємство молоде, фактично збудоване за два роки. Тепер, розповідає керівник компанії «Джі пі агро» Еміль ВИННИЦЬКИЙ, тут не лише вирощують ягоди, а й заморожують їх способом шокового заморожування. Встановивши флюїдизаційний тунель шокового заморожування від відомого польського виробника Unidex, на підприємстві мають можливість найкраще зберегти якість продуктів. Придбали й низку іншого сучасного обладнання для переробки фруктів і ягід: мийку, транспортери, інспекційні столи, віялку, фасувальник, відділювач плодоніжки, ваговий дозатор, металодетектор. У червні минулого року виробництво запрацювало. Віднедавна й іншим аграріям надають послуги із заморожування та підготовки до продажу плодово-ягідної продукції.

– Цього року заморожували полуницю, смородину, порічку, малину, вишню, бузину, горобину. Розуміємо, що це дуже енергоємне виробництво, окрім того, кожна продукція має свої особливості заморожування. Дуже багато вчимося, – зізнається Еміль Винницький, – є питання, відповіді на які ніхто не підкаже. Цього року найскладніше було морозити бузину чорну: вона дуже теплоємна, погано морозиться та очищається. Тепер
морозимо цибулю.

Попри завантаженість виробничі потужності компанії ще в процесі добудови. На часі – обладнати рампи для приймання та відвантаження продукції, добудувати цех, коридор, побутові приміщення, поставити паркан, покласти бруківку. Усе було б завершено раніше, зауважує керівник, однак державної підтримки,
на яку розраховували, так і не дочекалися. Тож доводиться розвиватися суто власним коштом, а це непросто для новоствореного виробника.

Заморожування фруктів, як зауважує підприємець, перспективна справа, оскільки це не лише оптимальний спосіб подовжити їхнє товарне життя, задовольнити потреби споживачів і технологічних ланцюжків у виробництві кінцевого продукту, а й нові можливості для співпраці з колегами та виходу на експортні ринки. Тож тут завжди раді замовникам. Нещодавно компанію «Джі пі агро» сертифіковано ISO 22000. У планах власників – задовольняти потреби споживачів якісною, екологічно чистою, безпечною для споживання замороженою продукцією і реалізувати її на внутрішніх та експортних ринках за привабливими цінами.

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

203

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх