Яблука достигли, яблука червоні: як підприємство з Вінниччини експортує яблука популярних сортів до вісімнадцяти країн світу
09.09.2020

Щоб досягнути результатів, близьких до ідеалу, потрібно займатися однією справою, постійно розвиваючись у цьому напрямку. Саме таку філософію от уже протягом восьми років сповідують у ТОВ «Агрокомплекс «Вінниччина», де вирощують яблука популярних сортів.

Такий підхід цілковито себе виправдовує: нині продукцію підприємства вже експортують до вісімнадцяти країн світу. При цьому, як зазначає директор підприємства Ігор ТИМОФЄЄВ, в «Агрокомплексі «Вінниччина» мають намір розширювати сад, постійно відслідковуючи «яблучні» тренди та розширюючи асортимент продукції новими, найбільш затребуваними сортами.

КОЛІР ЯБЛУК ВПЛИВАЄ НА УСПІХ ЕКСПОРТУ
Підприємство вирощує суперінтенсивний яблучний сад на 60 гектарах. Перші дерева висадили 2012 року, а найближчим часом сад планують розширити ще на 30 га. Збільшуючи насадження, на підприємстві керуються принципом, що вирощувати потрібно саме ті найсучасніші сорти, які мають попит серед споживачів.

– Зараз ми вирощуємо сім сортів яблук. Серед «найсвіжіших» новинок, які додалися до нашого асортименту, – сорт Ред Велокс, клон сорту Ред Делішес. Також до сорту Фуджі Фубракс, який вирощуємо відносно давно, додали ще й Фуджі Ацтек. Різниця між ними у тому, що плоди першого мають яскраво виражені смужки малинового кольору, а плоди другого – рівномірний окрас.

Продовженея статті шукайте у журналі "Садівництво і Виноградарство.ТІ" №3 (22)

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.comЛариса Товкач, тел.+38 0979689516,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.net

1543

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх