Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом!
18.11.2018

День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначаєтьсяу третю неділю листопада й цьогоріч припадає на 18 листопада. 

Сільськогосподарська галузь для українців - одна з пріоритетних сфер розвитку. Господь наділив нашу державу багатими на чорнозем, родючими землями та працьовити людьми. Сьогодні аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій -  методів обробки землі, захисту рослин, збору врожаїв. 

Проект "Технологі та Інновації" щиро сприяє розвитку агропромислової галузі в Україні та допомагає усім фермерам, садоводам, ягідникам заявити про свою працю й здобутки на весь світ.

У це професійне свято всі колектив нашого видання приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Поваги, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! Та, звісно, відмінних врожаїв!

Принагідно нагадуємо, що у Рівному 13-14 грудня відбудеться дводенна конференція "Ягідництво та переробка: технології та інновації", де зберуться разом всіх гравці ягідного ринку – виробників фреш-продукції, виробників техніки і технологій, препаратів, торгові мережі та експортерів – задля створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах. Теми конференц-дня, 13 грудня в Рівному, охоплять весь процес – від посадки, вирощування, збору врожаю до зберігання та переробки. 14 грудня учасники конференції вирушать у бізнес-тур до провідного ягідного господарства ТОВ «Українська Ягода», що на Житомирщині.
 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх