Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом!
17.11.2019

День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначаєтьсяу третю неділю листопада й цьогоріч припадає на 17 листопада. 

Сільськогосподарська галузь для українців - одна з пріоритетних сфер розвитку. Господь наділив нашу державу багатими на чорнозем, родючими землями та працьовити людьми. Сьогодні аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій -  методів обробки землі, захисту рослин, збору врожаїв. 

Медіа-проект "Технологі та Інновації" щиро сприяє розвитку агропромислової галузі в Україні та допомагає усім фермерам, садоводам, ягідникам заявити про свою працю й здобутки на весь світ.

У це професійне свято всі колектив нашого видання приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Поваги, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! Та, звісно, відмінних врожаїв!

Принагідно нагадуємо, що у Рівному 12-13 грудня відбудеться дводенна конференція "Ягідництво та переробка: технології та інновації", де зберуться разом всіх гравці ягідного ринку – виробників фреш-продукції, виробників техніки і технологій, препаратів, торгові мережі та експортерів – задля створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах. Це ефективний майданчик для поширення нових технологій, передового досвіду та інноваційних методик, які є в світі, – з вирощування різних ягідних культур, як популярних, так і нішевих. Друга ключова тема – технології заморозки і переробки, створення доданої вартості і підвищення конкурентоспроможності української продукції на світовому ринку. Ще одна важлива тема – системи продажів ягід у свіжому вигляді і ягідної продукції, на внутрішньому та іноземних ринках.
 КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх