Відома українська компанія розробила продукти для інтенсивних технологій вирощування плодово-ягідних насаджень
02.03.2017

Інтенсифікація сільського господарства потребує нових підходів до живлення культурних рослин для розкриття їх генетичного потенціалу. Тому при застосуванні основного методу удобрення невід’ємною складовою успішного господарювання є також використання позакореневих підживлень рослин.

Фахівці компанії «Імперія-Агро» провели значну і кропітку роботу для аналізу потреб культурних рослин в макро-, мезо- і мікроелементах живлення впродовж вегетаційного періоду для їхнього нормального росту і розвитку та формування максимально можливого й високоякісного врожаю.

Стан насадження після випадання граду (22.05.2016 р.)

Враховуючи результати проведених досліджень  та побажання сільгоспвиробників, компанія «Імперія-Агро» у 2012 році розпочала власне виробництво високоякісних мікродобрив для позакореневих підживлень «Актив-Harvest»®.

Лінійку мікродобрив можна використовувати як на плодових, так і на ягідних культурах. Без таких елементів, як бор, цинк, кальцій та спеціального комплексу мікроелементів і набору амінокислот з біологічно-активними речовинами неможливо досягнути максимальної прибутковості плодово-ягідного бізнесу.

«Актив-Харвест Бор». Один з найнеобхідніших елементів для живлення плодових рослин, оскільки впливає на формування зав’язі, регулює надходження в рослину макроелементів, підвищує якість і покращує збереження врожаю. В продукті міститься 14% чистого бору, 6% азоту, 0,04% – Мо і 0,05% – Сu. Зв’язуючим агентом бору є органічна складова боретаноламін, використання якої визначає високу розчинність та повне засвоєння бору рослинами порівняно з продуктами, які містять бор у неорганічній формі.

«Актив-Харвест Цинк». Застосування продукту, який містить 11% цинку і 5% азоту, запобігає утворенню дрібних листків і розетковості молодих пагонів, що є характерним проявом дефіциту цинку. Зазвичай при застосуванні неякісних продуктів із вмістом цинку до складу попадає свинець, що призводить до опіку листків. Для того, щоб не допустити опіків асиміляційної поверхні, ми використовуємо для своїх продуктів абсолютно очищений цинк, що застосовується в медицині.

«Актив-Харвест Кальцій». Цей продукт – абсолютний лідер у своєму сегменті, він містить 20,2% хелатованого кальцію, 0,5% бору і 2,5% рослинних амінокислот. Через відсутність у складі продукту азоту його можна вносити на пізніх стадіях формування плодів і це не спричинятиме побічної дії на активацію ростових процесів. Позакореневі підживлення кальцієм сприяють зміцненню клітинної стінки плодів, якісній їх транспортабельності та тривалій лежкості під час зберігання.

«Актив-Харвест Аміно». Високоефективне добриво-стимулятор, яке містить 12% рослинних амінокислот, 8% екстракту морських водоростей, бурштинову кислоту та по 2,2% фосфору і калію. Поєднання високоефективних складових компонентів у продукті допомагають рослині стимулювати стійкість до патогенів та впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Застосування продукту зменшує вплив гербіцидних стресів на рослини та сприяє їх відновленню після механічних пошкоджень (градобою та ін.).

Для одержання високого та якісного урожаю плодів рослини необхідно забезпечити оптимально збалансованим комплексом мікроелементів впродовж вегетаційного періоду. З цією метою ми пропонуємо обов’язково використовувати декілька разів за сезон комплексне добриво «Актив-Харвест Сад-Виноград». Цей спеціальний комплекс має універсальний склад, який відповідає потребам плодово-ягідних культур: 13% азоту, 2,5% оксиду магнію, 3,0% оксиду сірки, 0,5% бору, 1,0% заліза, 0,9% марганцю, 0,6% міді, 0,6% цинку, 0,01% молібдену, 0,01% нікелю. Також додатково містить фульвокислоти та ПАР (змочувач).

Результат застосування препаратів ТМ «Актив-Harvest» (26.08.2016 р.)

Наразі ринок України має великий вибір добрив для позакореневого внесення як закордонного, так і вітчизняного виробництва, проте наше законодавство дещо не встигає за інноваційними проривами у виробництві. Наприклад, хелатованим вважається той продукт, який містить 20% хелатизації, тому багато виробників спекулюють зі вмістом тієї чи іншої речовин. Наші продукти створені з високоякісної сировини від провідних світових виробників, містять біологічно-активні речовини та велику кількість мікроелементів у хелатній формі ЕДТА. Наше виробництво має міжнародний сертифікат якості, що підтверджується якістю продукції та позитивними відгуками клієнтів, які для нас, виробників, є головною оцінкою нашої роботи.

Тільки збалансоване живлення макро- та мікроелементами, виважена і науково обґрунтована технологія вирощування сільськогосподарських культур забезпечить високий результат. І ми готові Вам у цьому допомогти!

Василь БОНДАРОВСЬКИЙ, продукт-менеджер ТМ «Актив-Harvest»,

Володимир ЖМУДЕНКО, кандидат сільськогосподарських наук, консультант ТМ «Актив- Harvest»

 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх