"Успішні винороби повинні враховувати все", - Мартін Бауер винзавод Emil Bauer & Söhne
11.11.2019

Яка користь від етикетки для винороба, чому сьогодні є дуже різні споживачі та наскільки важливий креативний маркетинг у виноробній галузі? Мартін Бауер з винзаводу Emil Bauer & Söhne в Ландау-Нуссдорфі на Пфальці вважається одним з найуспішніших молодих німецьких виноробів. Чим він відрізняється від своїх колег- читайте далі?

Пане Бауер, ви відомі не лише своїми винагородами, але і маркетингом та провокаційними етикетками, пов`язаними з цим. Який ваш стратегічний підхід і який задум стоїть за ним?
Наші етикетки втілюють те, хто ми є. Але важливо пам’ятати, що між презентацією та змістом існує дуже тонка грань. Для нас продукт завжди важливий. Немає сенсу працювати, якщо тільки етикетка буде привабливою та смішною. Якість вин, безумовно, має бути першочерговим завданням.

Вина, що п`ють в цій країні, як і раніше вважаються консервативними і традиційними. Ви звертаєтесь до молодших цільових груп своїм сучасним поглядом, і як вони реагують на це?
Так, ми безумовно хочемо залучити молодих споживачів своїм маркетинговим підходом. Сьогодні споживачі вина відрізняються від споживачів у минулому. Наприклад, постійні клієнти моїх батьків дуже лояльні. Вони покладаються на бренд. Сьогодні споживачі думають зовсім інакше. Вони хочуть випробувати різні сорти, а не взяти на себе зобов`язання лише однієї марки. Ось чому важливо використовувати провокаційні етикетки, щоб послідовно привертати увагу до себе.

І як традиціоналісти реагують на гасла вашої маркетингової концепції, наприклад, "Якщо ти не можеш бути щасливим, ти можеш бути п`яним"?
Дивно, що навіть старші клієнти позитивно відреагували на концепцію. Але, само собою, зрозуміло, що є всілякі споживачі. Деяким подобається наш образ, іншим - ні. Це абсолютно нормально. Але ми також не хочемо звертатись до всіх із своїми винами. Тому я маю розслаблений підхід, коли йдеться про наш подальший розвиток.

Якими були реакції, коли ви друкували соціальні та руйнуючі табу заяви на своїх етикетках?
На початку ми також отримали негативні відгуки. Ми відчули досить сильну реакцію на наш Совіньон Блан з назвою "Терорист" з написом "Якщо ви расист, терорист чи просто мудак, не пийте мого Совіньона Бланка". 

Ви хочете викликати міжнародну сенсацію таким підходом?
Абсолютно! Зараз ми досить добре позиціонуємося в експорті, а це означає, що нам вдалося дещо підсилити таку популярність саме завдяки етикетці. І, правда кажучи, гасла німецькою мовою звучать дивно, тоді як англійською вони були набагато коротшими та ефективнішими.

Як працює глобальна виноробна промисловість з точки зору сучасних методів маркетингу?
Міжнародний винний ринок досить схожий на національний. Я вважаю Чарльза Сміта з Вашингтона піонером тих видів креативних етикеток, якими ми користуємось сьогодні, але італійські виноградарі насправді збільшують передумови і в цьому плані.

А як реагують ваші німецькі колеги з виноробства?
Спочатку наші колеги в Пфальці насміхалися з нас досить часто. Ми до цього часу звикли, і це нас не турбує, оскільки вміст правильний. Наш успіх підтвердив нас правильними, як свідчать і наші численні нагороди.

… А що говорить роздрібна торгівля?
Сьогодні сучасна упаковка та окремі етикетки відіграють велику роль, особливо в роздрібній торгівлі. Зрештою, вина також потрібно апелювати до очей. У нас також є багато покупців етикетки, які вважають, що наш дизайн є чарівним або смішним. Наші покупці, що повторюються, також цінують це. Досі я не бачив, як наші сорти збирають пил на полицях жодного магазину.

Наскільки важливі сьогодні інновації для виноградарів, щоб вижити?
Інновації стали надзвичайно важливими для успіху. Але справа не тільки в етикетках, це також у продуктах. Я бачу наше майбутнє в червоних кюветах, наприклад, у поєднанні з сортами, які не обов`язково повинні бути вихідними з нашої місцевості. Зміна клімату також відіграє важливу роль для нас, виноградарів. Ми вчасно адаптувалися, і ми також вирощуємо іноземний виноград, наприклад, Сангіовезе, Барбера, Каберне Мерло, Каберне Фран і Мальбек, які зазвичай зустрічаються лише в тепліших регіонах.

Ви нещодавно переробили та розширили свій завод. Як ваш бренд продовжить працювати?
Ми хочемо зробити все наше виробництво більш сучасним. На даний момент ми розглядаємо предмет логістики на сусідній власності. Люди замовляють замовлення сьогодні і хочуть вина завтра. Наразі нам це не вдалося зробити, але ми зможемо відповісти на такі запити в майбутньому.

Джерело: https://www.braubeviale.de/ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх