«Укрсадпром» вимагає від переробників справедливих цін на яблука
08.07.2019

Асоціація «Укрсадпром» вимагає від переробних підприємств встановлення справедливих цін на яблука.

Так, напередодні сезону за даними господарств-членів асоціації закупівельна ціна на технічне яблуко озвучувалася на рівні 1 грн за кілограм без ПДВ, а його собівартість у середньому, відповідно до бухгалтерського обліку, складала щонайменше 4 грн без ПДВ. Така поведінка викликала в членів асоціації підозру у картельній змові переробників.

«Будемо дуже уважно стежити за розвитком ситуації та будемо вживати всіх заходів в межах законодавства для недопущення створення неконкурентних умов на ринку переробки і покарання причетних до цього. Ми в діалозі з АМКУ. Минулого року виробники яблук працювали у збиток, а відтак не мали можливості інвестувати у розвиток свого бізнесу. Сподіваємося, що ситуація минулого року не повториться, проте вже сьогодні ми отримуємо тривожні сигнали з ринку», – зазначив голова асоціації «Укрсадпром» Юрій Вахель.

Нагадаємо, минулого року виробники яблучного концентрату, скориставшись зростанням обсягу врожаю, закуповували яблука за цінами значно нижчими за їх собівартість.

 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх