Україна може приєднатися до Міжнародної Організації виноградарства та виноробства
27.06.2018

Про це повідомив начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Віктор Костенко.

«Не можу не поділитися з виноградарями-виноробами приємною новиною. Жан-Марі Оран, Генеральний директор Міжнародної Організації виноградарства та виноробства (МОВВ) офіційно повідомив, що Україна може приєднатися до МОВВ в статусі "Члена", як колишній член Міжнародного Офісу вина та країна-підписант Угоди від 03.04.2001 р. щодо створення МОВВ», - повідомив Віктор Костенко.

Нагадаємо,що свого часу Україна була членом МОВВ, проте з фінансових причин (через несплату членських внесків) її було тимчасово виключено з неї.

Міжнародна організація винограду і вина створена на основі договору від 2001 року, вона стала спадкоємницею Міжнародного бюро винограду і вина, що існувало з 1924 року. До цілей і завдань МОВВ входять захист інтересів виноробної галузі та створення сприятливих ринкових умов, гармонізації та відповідності методів аналізу, боротьби з шахрайством та недобросовісною конкуренцією на ринку. Станом на лютий 2013 року членами МОВВ є 43 держави, а чотири країни (у тому числі й Україна) мають статус спостерігачів.

 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх