У Європі заморозки пошкодили фруктові сади
23.04.2019

Заморозки 15 та 16 квітня завдали великої шкоди фруктовим насадженням у Польщі та Болгарії. Повідомляє fruit-ukraine.org.

Місцеві садівники серйозно стурбовані ситуацією, що склалася. У багатьох садах уже інтенсивно цвітуть кісточкові. Вони вже зафіксували пошкодження плодових бруньок на зерняткових після попередніх заморозків. За попередніми оцінками польських виробників в країні вже постраждало близько 90% насаджень вишні. Також вони очікують деякі втрати врожаю лохини.

Також в країні очікують і зниження виробництва яблук, оскільки плодові бруньки вже місцями пошкоджені приморозками. А також після рекордного виробництва в минулому році дерева досить ослаблені.

У Болгарії заморозки знищили від 30 до 80% врожаю персиків, нектаринів, абрикосів і вишні в районі Слівен. Найбільше постраждали сади уздовж річки Тунджа, тут втрати сягають подекуди 100%. Про це повідомив голова Болгарської асоціації виробників фруктів і овочів Чавдар Маринов.

Він зауважив, що країна може залишитись без фруктів, оскільки велика частина потенційного врожаю яблук, груш, слив та вишні була втрачена.Читайте также:

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх