Трактори FERRARI від компанії «СМАРТ МАРКЕТ»: італійська техніка для українських полів
12.10.2016

Напевно, кожен фермер погодиться з тим, що найголовніша техніка у господарстві – це трактор. Він – перший помічник господаря і в полі, і в саду. Однак стан техніки, яка зараз є в наявності в аграріїв України, не надто задовільний. За даними експертів машинобудування, яких цитує видавництво agro-business, сьогодні в агрогосподарствах України питома вага тракторів, випущених до 1985 року, досягає 25%, випущених у 1986- 1990 роках – більше 42%. 

Однак, незважаючи ні на що, наші аграрії доволі активно купують нові агрегати й машини.  При виборі трактора існує чимало нюансів, які варто враховувати: на яких ґрунтах він працюватиме, яку роботу виконуватиме, з яким обладнанням буде агрегатуватися. Ну, і, звичайно, визначальними залишаються потужність двигуна і ціна, яка в принципі  не може бути низькою. Вкладаючи гроші в свою головну робочу конячку, треба бути впевненим у її якості, надійності та довговічності. 

Саме ці якості характеризують трактори Ferrari, офіційним дистриб’ютором яких в Україні є компанія «Смарт Маркет». 

Трактори Ferrari :  високопродуктивні агрегати у дизайнерському втіленні

Лінійка тракторів Ferrari представлена багатофункціональними робочими машинами потужністю від 25 до 91 к/с. Вони мають компактні розміри та чудові маневрові якості. На них установлені двигуни світових брендів Lombardini, Kubota, VM. Коротка база, ламана рама, низький центр тяжіння, надійна та високопродуктивна  гідравліка – ці конструктивні характеристики техніки Ferrari не залишать байдужими аграріїв, які обробляють великі площі. Крім того, характерною особливістю тракторів є оснащення двигунів системою рециркуляції вихлопних газів, що значно знижує витрати палива та є надзвичайно екологічним рішенням.

Такі переваги роблять трактори Ferrari незамінними для робіт на сільськогосподарських угіддях, тваринницьких фермах, у фруктових садах, на виноградниках, у тепличних господарствах, а також при скошуванні та заготівлі кормових культур.

У результаті плідної роботи BCS S.p.A. FERRARI – компанії з піввіковою історією – створений широкий модельний ряд дискових, роторних косарок-плющилок і сегментно-пальцевих косарок, у яких втілене чудове поєднання якості, надійності, дотримання технологій і традицій при заготівлі кормів. Важливою характеристикою косарок Ferrari є те, що вони агрегатуються з робочими машинами будь-яких фірм-виробників.ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх