ТОВ «Український сад»: досконале яблуко як символ вітчизняного садівництва
04.09.2020

Відколи новітні технології прийшли в українське садівництво, традиційні вітчизняні яблучка «з черв’ячком» перестали бути взірцем для споживача. Аналітики зазначають, що на внутрішньому ринку вимоги до якості продукції з українських садів зростають, і яблуко преміумкласу тепер і тут користується попитом. Тож виростити дерево й отримати з нього плід на замовлення споживача – завдання непросте.

Однак, кажуть професіонали компанії «Український сад», орієнтуючись на власний досвід, вітчизняні садівники успішно опанували премудрості вирощування фруктів найвищої якості, і передусім яблука.

ВИРОСТИТИ – ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ
На усіх 100 га саду, висадженого з 2013 року, вирощують яблука. Змінюється клімат, ринки збуту, технології, але ця культура – незмінна. Вона потребує не тільки коштів, але і знань, терпіння та постійного навчання, і часто безпосередньо в саду.

– Якщо братися за справу, то треба робити її найкраще. Ми вирішили для себе, що досконало вирощуватимемо яблука, – наголошує агроном компанії «Український сад» Володимир ДАВИДЕНКО.

– Смаки людей змінюються, в різних країнах смакують різні сорти, цінова та ринкова ситуація постійно оновлюються, з’являються нові технології, а скільки нових завдань ставить перед нами природа! Продовження статті шукайте у журналі "Садівництво і Виноградарство.ТІ" №3 (22)

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.comЛариса Товкач, тел.+38 0979689516,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.netЧитайте також:

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх