ТОВ «Український сад»: досконале яблуко як символ вітчизняного садівництва
04.09.2020

Відколи новітні технології прийшли в українське садівництво, традиційні вітчизняні яблучка «з черв’ячком» перестали бути взірцем для споживача. Аналітики зазначають, що на внутрішньому ринку вимоги до якості продукції з українських садів зростають, і яблуко преміумкласу тепер і тут користується попитом. Тож виростити дерево й отримати з нього плід на замовлення споживача – завдання непросте. Однак, кажуть професіонали компанії «Український сад», орієнтуючись на власний досвід, вітчизняні садівники успішно опанували премудрості вирощування фруктів найвищої якості, і передусім яблука.

ВИРОСТИТИ – ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

На усіх 100 га саду, висадженого з 2013 року, вирощують яблука. Змінюється клімат, ринки збуту, технології, але ця культура – незмінна. Вона потребує не тільки коштів, але і знань, терпіння та постійного навчання, і часто безпосередньо в саду.

– Якщо братися за справу, то треба робити її найкраще. Ми вирішили для себе, що досконало вирощуватимемо яблука, – наголошує агроном компанії «Український сад» Володимир ДАВИДЕНКО. – Смаки людей змінюються, в різних країнах смакують різні сорти, цінова та ринкова ситуація постійно оновлюються, з’являються нові технології, а скільки нових завдань ставить перед нами природа! Тож, обравши для виробництва яблуко, наша компанія щоразу вирішує нові завдання. Спочатку ми орієнтувалися на ринок східного сусіда, де користуються попитом Айдаред та Симиренко. Відмовившись від цього ринку, ми постачали свою продукцію в ОАЕ, Іспанію та Латвію, тому почали переходити на нові сорти, затребувані на ринку, відмовляючись від неконкурентноспроможних. Зараз викорчовуємо 10 га насаджень сорту Симиренко, де згодом будуть нові.

Усю продукцію у садах компаніївирощують під конкретне замовлення: у контрактах на постачання описані всі характеристики яблук, якими їх хоче бачити експортер. Якщо замовник, приміром, бажає отримати яблуко сорту Голден витягнутої форми, то сучасні препарати стають садівникам у нагоді: такий фрукт потребує обробки гіберелінами, тому в «Українському саду» використовують Gibb PLUS.

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

539

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх