Світовий ринок лохини розвивається найдинамічніше
13.03.2018

Світовий ринок лохини високорослої розвивається найдинамічніше з усього плодоовочевого сегмента. Про це заявила директор компанії «Фруктовий проект» Олена Поперечна, передає «АПК-Інформ: овочі & фрукти».

«Не дивлячись на насичення плодово-ягідного ринку в цілому, сегмент лохини високорослої продовжує стрімко зростати. Прогнози подальшого розвитку залишаються вельми позитивними, оскільки попит на ці ягоди також стрімко збільшується в багатьох країнах, причому, мова йде не тільки про свіжу лохину», — говорить експерт.

За її даними, щорічно світовий ринок лохини зростає в середньому на 10%, і вже в 2020 році глобальне виробництво цих ягід досягне понад 900 тис. тонн. Лідером в даному сегменті є США, причому, дана країна займає перше місце як за площами під лохиною, так і за обсягами валового збору.

«Можна сміливо говорити про те, що лохина є головним трендом світового ринку. Наприклад, в США ці ягоди затребувані протягом усього року, таким чином, вона активно споживається як в свіжому, так і в замороженому або переробленому вигляді», — зазначає Олена Поперечна.ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх