Сортування найвищого класу: італійські виробники успішно презентують обладання на українському ринку
30.06.2020

Один із успішних виробників сортувального обладнання для лохини, черешні та помідорів черрі – іспанська компанія Elifab. Це доволі молодий гравець на ринку, але в партнерстві з нідерландським виробником програмного забезпечення, компанією Ellips, Elifab впевнено просувається, надаючи комплексний сервіс і технічну підтримку виробникам томатів черрі та ягід. Повний асортимент машин для сортування включає найновішу технологію Ellips TrueSort™ і призначений для точного сортування та обережного поводження з вашим урожаєм. Маючи великий досвід виробництва сортувального обладнання, фахівці компанії розуміють, наскільки важливо для вашого бізнесу мати компактні, швидкі у монтажі, легкі в обслуговуванні й оптимально продуктивні технології.

СОРТУВАННЯ ЛОХИНИ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

До розробки такого обладнання компанію Elifab спонукала, перш за все, ситуація у своїй країні. Сектор ягід в Іспанії зазнає великих змін, він постійно збільшується і це, безперечно, стосується й процесів калібрування та сортування лохини. Рішення про створення сортувальної машини Berry Class було ухвалене після дедалі частіших випадків відмови європейських клієнтів від ягід через їхню невідповідну якість. Європейські рітейлери вимагають, аби людські руки торкалися до ягід (лохини, черешні) лише раз – під час збору врожаю, решту мають робити машини. Така техніка суттєво економить робочу силу і дозволяє на виході отримувати продукт найвищої якості. Якщо продукція у вас відсортована, вона й коштує дорожче. Це дає широкі можливості для розвитку самих господарств.

Природно, що господарства почали вкладати кошти в сортувальне обладнання останнього покоління.

– Відверто кажучи, велика популярність нашого сортувального обладнання трохи здивувала нас. Ми не очікували такого високого попиту на наші сортувальні лінії для лохини. Розпочавши працювати над новою технологією калібрування лохини у 2016 році, спочатку ми мали на меті створити дизайн і
представити, а потім протестувати нову лінію через клієнта у 2017-му, внісши вдосконалення чи зміни
за висновками випробувань. Ми не очікували, що замовлення надходитимуть на стадії розробки. Тести дали настільки позитивні результати, що ми продали навіть прототип, – каже президент Elifab Фабріціо САНТОС. – Тому компанія швидко отримала багато замовлень уже у 2017 році, і їхня кількість тільки збільшувалася. Задовольнити такий великий попит було справжнім випробуванням.

Лінія сортує лохину за такими параметрами:
• якість, тобто з потоку продукту можна видалити будь-які дефекти (м’які, гнилі, зелені, червоні, дегідратовані ягоди, з хвостиком, квіткою, з пошкодженою шкіркою,  зі шрамом тощо), при цьому в програму можна додавати параметри (нові типи дефектів, наприклад) просто під час короткої перерви в роботі лінії;
• розмір (програма вимірює діаметр кожної ягоди і спрямовує кожний її калібр на відповідний вихід).

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СОРТУВАННЯ ЧЕРЕШНІ

На останніх інноваціях базується і лінія Cherry Class – єдина на ринку машина для сортування черешень, яка справді обробляє продукти делікатно. Обладнання оснащене системою розвантаження з використанням спеціально розроблених силіконових штор для зменшення швидкості та мінімізації впливу на черешні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Нові підходи до сортування ягід: технології майбутнього в сьогоденні делікатної лохини

Сортувальна машина Cherry Class обладнана технологією TrueSort™, яка дає змогу обирати бажані та небажані особливості/ознаки будь-якого виду черешень. Це обладнання може точно відібрати та класифікувати зовнішню якість для кожного виду черешні. Таким чином, машина виявляє розмір, колір, форму, вагу та зовнішні дефекти. Сортувальна машина Cherry Class здатна сортувати 36 черешень за секунду на кожній доріжці, одночасно вимірюючи розмір з точністю до 0,1 мм.

Завдяки неперевершеним особливостям сортування за розміром і кольором сортувальна машина Cherry Class задала стандарт для пакувальників черешні, котрі вимагають постійної високої якості для своїх клієнтів і покращення прибутку для своїх виробників. Коли справа доходить до сортування черешні за зовнішньою якістю, Cherry Class лідирує в галузі за своєю здатністю виявляти всілякі зовнішні дефекти (гниття, поява плям, подвоєність, тріщини та м’якість). До того ж це обладнання запобігає помилкам паралакса, які можливі на інших машинах для сортування цього плоду.

Ознайомитись з продовженням статті можна у випуску №2 (21) журналу "Садівництво і Виноградарство. ТІ".

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

+38 097 968 95 16,

+38 096 491 66 92,

+38 095 921 04 33

Чи надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

574

Читайте також:

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх