Садівництво: гармонія з природою
29.01.2021

«АНІВОЛ» – компанія, що займається реалізацією органічних добрив, успішно співпрацюючи з відомим італійським виробником цієї продукції L.Gobbi.

Компанія L.Gobbi діє в Італії вже понад шістдесят років і нині впевнено займає позицію лідера ринку в секторі регуляторів росту рослин, позакореневих добрив, хелатних мезо-мікроелементів, кондиціонерів ґрунту та інших продуктів для сільського господарства, серед яких і органічні продукти та біостимулятори.

Продукцію власного виробництва L. Gobbi реалізує на всій території Італії через мережу кваліфікованих та професійних технічних працівників. А у вісімдесяті роки двадцятого століття завдяки прямому партнерству з німецькою компанією E. Gerlach GmbH італійський виробник добрив впевнено вийшов на міжнародний ринок. Обмін досвідом із закордонними партнерами та отримані знання дали суттєвий поштовх до наукової та дослідницької діяльності. Як наслідок, компанія Л. Гоббі започаткувала успішну співпрацю з низкою країн Європи та світу.

Материнська компанія E. Gerlach GmbH – Німеччина є одним з основних європейських виробників у галузі фармацевтичної та косметичної продукції. Вона відіграє провідну роль у сфері виробництва товарів для особистого догляду та косметики.

Протягом останніх кількох років, зважаючи на зростання екологічної обізнаності менеджерів Л. Гоббі, дослідження та виробництво у компанії поступово переорієнтовується на більш природні продукти, які можна використовувати в органічному землеробстві (натуральному виробництві). Відсутність суттєвого
впливу на навколишнє середовище дає змогу застосовувати цю продукцію навіть там, де є потреба дотримуватися положень про інтегровану систему захисту (I.P.M.).

У цьому році «АНІВОЛ» реєструє нову лінійку препаратів від L.Gobbi.

GERBA® 4 LG (BA 4%)
Регулятор росту рослин, проріджувач плодів

Продукт – регулятор росту на основі BAP (бензиламінопурін, бензиладенін), розроблений у стабільній формуляції. Gerba 4 LG можна використовувати для двох різних цілей: гармонізації росту рослин і проріджування плодів зерняткових. Застосування Gerba 4 LG на яблунях та грушах у розсадниках і на молодих рослинах стимулює та покращує ріст бічних паростків, особливо на сортах з низьким потенціалом розгалуження. Застосування препарату на 1–4 річних рослинах дає змогу збільшити кут відходження основних гілок. У плодоносних зерняткових садах препарат виконує функцію хімічного прорідження плодів як на традиційних сортах (Голден, Гала тощо), так і на пізніших (Фуджі, Браеберн та ін.).

GERAMID® NEU (NAD 4%)
Регулятор росту рослин, проріджувач

GERAMID-NEU дає змогу зменшити кількість плодів за умови їхнього надміру, що позитивно впливає на ріст і якість плодів, які залишилися.

OBSTHORMON 24A® (NAA 7.5%)
Регулятор росту рослин. Запобігає осипанню плодів на яблуні та груші Проріджувач плодів для яблуні

OBSTHORMON 24a – рідкий регулятор росту рослин, створений для проріджування і контролю за опаданням плодів яблуні та груші перед збором. Плоди, оброблені відповідно до інструкції, мають довший термін зберігання в холодильнику.

Контакти:
+38 050 101 61 61
www.anivol.com І anivolua@gmail.com

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

457

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх