Садівничі громадські організації подали звернення до Уряду України
16.12.2020

Громадські організації садівничого напрямку звернулись до Уряду України із проханням посприяти перерахуванню бюджетних коштів, виділених на підтримку та розвиток садівництва в 2021 році, на поточні рахунки суб’єктів господарювання. Про це повідомляє Асоціація «Укрсадпром» на офіційній сторінці у Facebook, на якій опубліковано текст звернення.

У зверненні вказано, що Міністр Мінекономіки 2 грудня 2020 року підписав указ «Про розподіл коштів, які використовуються на фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства за напрямами в розрізі кожного суб’єкта господарювання». Відповідно до цього, було виділено 290,038 млн грн в розрізі кожного суб`єкта господарювання. Проте станом на 15 грудня 2020 року ці кошти ще не спрямовані Казначейством на поточні рахунки суб’єктів господарювання.

Також у зверненні зазначено, що завдяки державній підтримці українські садівники впродовж 2018-2020 років створили майже 10 тис га молодих багаторічних промислових насаджень. Це перевищує зафіксовані раніше показники. Таким чином галузь почала активно відновлюватися, а конкурентоспроможність українського виробника на експортному ринку зміцнилася.

 

308

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх