Покупці ягід тепер шукають не лише продукцію, а й емоції - Ірина Кухтіна
16.04.2019

Споживання ягід в світі продовжує демонструвати зростання, проте в той же час підходи покупців до вибору продукту також активно змінюються. На даний момент вони вже хочуть купувати не тільки смачну і корисну ягоду, а й красиву, зручну і оригінальну продукцію, тобто - емоції. Про це в ході Міжнародного форуму S-Fruit.Transformation заявила Ірина Кухтіна, президент осоціації "Ягідництво України".

«Ягоди - це модно! Але, як і будь-яка мода, ця також може пройти. Тому провідні виробники ягід на даний момент роблять особливий акцент на маркетингу, пошуку оригінальних рішень і ніш преміум-сегмента », - говорить експерт.

Як приклад Ірина Кухтіна привела сублимованую суницю садову в шоколаді, яку, до речі, вже виробляють і в Україні.

«Це не тільки дуже смачно, але і може стати навіть оригінальним подарунком. При цьому варто відзначити, що тренд піднесення фруктів в подарунковій упаковці в якості презенту на сьогоднішній день також є вельми актуальним », - підкреслює Ірина Кухтіна.

Крім того вона зазначає, що чимало уваги сьогодні приділяється і перевагам дітей. В результаті, активно зростає пропозиція різного роду перероблених фруктів і ягід, наприклад, пастили, які не тільки доводяться до смаку малюкам, але і є чудовою альтернативою традиційним ласощів.КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх