ОРГАНІЧНЕ ВИНОГРАДАРСТВО
19.11.2020

Органічне рослинництво, зокрема й виноградарство, пов’язане з вирощуванням культурних рослин при дотриманні вимог законодавства у сфері органічної продукції. Такий спосіб вирощування винограду багато в чому відрізняється від традиційного. Застосовуються, насамперед, методи та прийоми культивування винограду, які не завдають шкоди навколишньому середовищу або намагаються її мінімізувати.

Основна ідея органічного виноградарства – створення агроекосистем з агроценопопуляцій винограду та інших рослин, що поліпшують фізико-хімічні властивості ґрунту, виділяють відлячні для шкідників речовини, допомагають підвищити стійкість виноградної лози до несприятливих біотичних та абіотичних факторів середовища. Так, при застосуванні агрохімікатів і пестицидів природнього походження не завдається шкода популяції корисних комах і природнім ворогам різних хвороб, а відмова від монокультури створює сприятливі умови для їхньої життєдіяльності. Але основна мета органічного виноградарства – створення та підтримання ґрунтової родючості на природньому рівні, чому значно сприяє відмова від використання синтетичних добрив і гербіцидів.

Культивування винограду за принципом вирощування органічної рослинної продукції поділяється на два напрямки: органічне (або біоорганічне) та біологічно-динамічне (або біодинамічне). Основна різниця між цими напрямками полягає в тому, що органічне виробництво керується методами і прийомами, які ґрунтуються на науковій основі та провадиться з дотриманням законодавства. Біодинамічне виноградарство у своїй роботі ґрунтується на антропософії – релігійно-містичному вченні.

Автори статті ставили перед собою завдання подати в популярній формі найважливіші відомості про органічне виноградарство, сучасний стан у світі та Україні, науково-обґрунтоване вирощування садивного матеріалу, закладання виноградників і догляд за ними, а також про боротьбу зі шкідниками та хворобами.

СУЧАСНИЙ СТАН ОРГАНІЧНОГО ВИНОГРАДАРСТВА У СВІТІ

Згідно зі статистичними даними, 2018 року близько 422 тис. га виноградників у світі були органічними (рис.1), це приблизно 6,1% від загальної площі насаджень. Більша частина органічного винограду культивується на Європейському континенті (365,8 тис. га).

В.В. ВЛАСОВ, академік НААН України,
І.А КОВАЛЬОВА, директор, канд. с.-г. наук,
А.В. ШТІРБУ, завідувач відділу виноградарства, канд. біол. наук,
О.В. ОЛЕФІР завідувач лабораторії агротехніки, канд. с.-г. наук,
ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова»
Національної академії аграрних наук України

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

103

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх