На азійських ринках зростає попит на українські яблука, -експерт
11.03.2020

За два останніх роки поставка яблук за кордон зросла в 1,5 рази – до 62 тисяч тонн. Така статистика показник успішної політики розширення географії експорту яблук в країни Близького Сходу, Південно-Східної Азії і, зокрема, Туреччини. Про це в своєму блозі написав український бізнесмен та інвестор Вадим Єрмолаєв.

За словами експерта, цьому є пояснення. І не лише у гарній якості української садової продукції. Серед іншого, Єрмолаєв виділяє такі головні умови зростаючого експорту:

Новий принцип вирощування яблук
За основу нового методу вирощування, українські виробники яблук взяли голандський досвід.
Наприклад, в компанії “Сади Дніпра” за рекомендацією голландських експертів у садах функціонує метеостанція, яка сприяє відстеженню таких показників, як вологість і температура повітря, кількість опадів, швидкість і напрям вітру, атмосферний тиск. Також ґрунтуючись на голландській практиці, вітчизняні виробники покрили простір садів сіткою, яка захищає від граду і агресивного сонячного випромінювання.

Якісні інвестиції в яблучне виробництво
Застосування сучасних технологій дозволяє значно збільшити термін зберігання продукції, під час якого, та не втрачає своїх головних якісних характеристик.  Українська компанія “Сади Дніпра” на даний момент будує найбільше сховище для яблук в Україні. Це масштабне сховище дозволить уникнути засихання яблук і врегулює процес зберігання продукції.

“Наші яблуневі сади був посаджені три роки тому. На початок розвитку компанії їх площа дорівнювала 35 га. Зараз вона досягає вже майже 100 га. Для якісного зберігання врожаю необхідно відповідне сховище, тому ми будуємо не тільки інноваційний, але і найбільший холодильний комплекс в Україні”, – коментує Вадим Єрмолаєв, голова Ради корпорації “Алеф”, в структуру якої входять “Сади Дніпра”.

Сертифікація за міжнародними стандартами
Однією з умов виходу на світовий ринок є дотримання українськими виробниками високих стандартів якості продукції. А отримання відповідних сертифікатів – гарантія якості не лише кінцевого продукту, а й усього процесу вирощування, починаючи з добрив та дотримання міжнародних норм екології.  Одним з таких документів, що засвідчують високу якість усього процесу - Міжнародний стандарт Global G.A.P.
“Сади Дніпра” удостоїлися даного міжнародного сертифікату в 2017 році – це стало вагомим трампліном для експорту яблук за кордон.

“Вже на етапі заснування нашого підприємства ми розуміли, що будемо прикладати зусилля, досвід і знання для поширення наших яблук не тільки на території України, а й світу. Наша головна мета – це зробити українські яблука відомими і затребуваними в усьому світі і показати, що вітчизняні можливості плодоовочевих виробництва неймовірно великі”, говорить Генеральний директор компанії “Сади Дніпра” Олександр Пахно.


“Сади Дніпра” (ТМ UApple) – фруктова компанія, яка вирощує яблука елітних сортів. Підприємство працює з 2016 року. Щорічно територія садів розширюється. На сьогоднішній день підприємство швидко розвивається і завойовує не тільки український ринок, але і міжнародний.
Для збору врожаю “Сади Дніпра” використовують сучасні технології та досвід голландських колег, професіоналізм кваліфікованих агрономів і можливості української землі. Так, компанія вирощує 6 сортів яблук: Gala Schniga, Golden Delicious, Granny Smith, Pinova, Fuji, Red Delicious. Всі сорти дуже солодкі славляться прекрасним смаком.

Сьогодні компанія “Сади Дніпра” є однією з найбільших компаній-виробників яблук в Україні, що розвиваються та стрімко набирають обертів. Реалізовує свою продукцію в локальні мережі супермаркетів, а також експортуємо її в країни Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.

 КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх