Маркетинг і технології – дві складові успіху арцизьких садівників
28.01.2021

Саме з огляду на маркетингову складову одне із садівничих господарств на Одещині вже майже пів століття носить назву «Комсомолець»: як і на початку історії підприємства, його головною рушійною силою є молодь, котрій небайдужі інновації та перспективні технології. Покоління ж досвідчених агрономів завжди готове підтримати і поділитися набутими знаннями. Симбіоз досвіду, науки та експериментів у вирощуванні широкого спектра фруктів дає чудовий результат. Продукція арцизьких садівників упродовж десятиліть затребувана в різних куточках України і ближнього зарубіжжя, її люблять та шукають на полицях магазинів усе нові й нові покоління. Тож пізнаваність товару – одна зі складових успіху, зауважує директор ТОВ «Комсомолець» Геннадій ТЕРЗІ.

ТРИ «КИТИ»: КРАСИВІ, КОРИСНІ, ВИГІДНІ

Що би не казали про романтику садівничої справи, неприбутковий бізнес швидко йде на дно. Красиві квітучі сади повинні бути захищеними і доглянутими, аби давати певну кількість плодів відповідної якості та не ввести своїх власників у борги. Рентабельність продукції час від часу змінюється. Останніми роками в «Комсомольці» найприбутковішими є черешні, персики і столовий виноград. Кожна культура має свої особливості та секрети.

– У нас черешня європейського класу: ягоди 26–30 міліметрів у діаметрі, з відповідним рівнем цукристості, – каже Геннадій Терзі. – Це високоефективні сорти Самміт, Лапінс, Бігаро Бурлат, Корді, Реґіна. Є кілька сортів, які у нас вирощують упродовж довгих років: Мелітопольська Крупноплідна, Мелітопольська Чорна, Космічна. Поступово переорієнтовуємося на італійські сорти – їх вирощуємо на 20 гектарах поля, обладнаного системою крапельного зрошення. Там діаметр фруктів сягає 30–34 міліметри. Як підсумок, вводимо кілька сортів дуже ранньої черешні, яку будуть збирати наприкінці травня, і кілька сортів для збору в першій декаді червня. Маючи багаторічний досвід, переходимо на ранні сорти, тому що рання черешня дає хорошу рентабельність.

Персики, зауважує директор підприємства, теж мають свої найкращі цінові періоди, і вони припадають на дуже ранні або дуже пізні сорти. До 35 га насаджень персика, який вдало плодоносить, у господарстві додають ще 30 га, висаджуючи на кожному гектарі по 600 дерев за схемою 4,5 х 3,80 м. Новий персиковий сад оснащують системою крапельного зрошення, бо цього потребує посушливий південний клімат.

Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

140

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх