Листовий гамбіт: як удобрити рослину і не нашкодити їй
16.12.2019

Євген Найченко, консультант журналу "Садівництво і Виноградарство. ТІ" розповів у експертній статті про коммлексний догляд за садом. Далі ми подамо найцікавіші факти, а прочитати увесь матеріал можна у нашому фаховому журналі.

Як свідчить практичний досвід, окрім своєї основної функції, листок може бути надзвичайно ефективним органом, який поглинає хімічні сполуки, а також використовувати їх не тільки
на власні потреби, а й транспортувати найкоротшим шляхом до всіх інших органів дерева. Ця неймовірна здатність створює широкі можливості для регулювання найрізноманітніших процесів у рослині, причому в надзвичайно швидкий та ефективний спосіб, минаючи коріння, та все, що пов’язано з довгим процесом транспортування речовин традиційним способом.

Безпосереднє нанесення поживних речовин на поверхню листків та плодів сприяє значному скороченню шляхів їх постачання до найбільш чутливих органів рослини. Воно забезпечує практично повне (за певних умов) їх поглинання саме тими органами, про які ми найбільш піклуємося, а також дає можливість донести певний рівень саме тих елементів, які потрібні саме зараз, і виключає при цьому пролонговану дію, яка може негативно впливати в деяких випадках (зокрема, при азотному живленні).

Загалом воно зменшує витрати добрив на одиницю площі насадження.

Повну версію статті шукайте у журналі "Садівництво та Виноградарство. ТІ" №2(4). Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зконтактувати з менеджером за тел:
+38 063 056 47 88, +38 068 568 66 58, +38 096 491 66 92 або надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

 Читайте також:

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх