Львівський персик поза конкуренцією. Вирощування кісточкових в умовах Західної України
05.04.2021

Стрімка зміна клімату, наслідки якої відчуває вся Європа, стала одним з основних факторів, які сьогодні впливають на садівництво. Проте далеко не всі садівничі господарства встигають за змінами. Це стосується не тільки захисту садів, а й нових можливостей і викликів при їхньому закладанні. Не побоялися ризикнути у фермерському господарстві «Еко Ягода», висадивши на Львівщині перший промисловий сад персика та абрикоса, і виграли. Сьогодні фрукти, вирощені в господарстві, вражають своїм смаком і транспортабельністю. Але агрономам господарства довелося з нуля вивчати всі аспекти вирощування кісточкових в умовах свого регіону. Власним багаторічним досвідом поділився Любомир СТЕЛЬМАЩУК, агроном компанії «Еко Ягода», в ході V Міжнародної конференції «Від землі – до готового продукту».

Персик, як і абрикос, 20 років тому був розповсюджений тільки на півдні України. Через погану транспортабельність продавали ці фрукти здебільшого в місцевих регіонах. Тоді за порадою польського агронома Любомир Стельмащук разом із партнерами, які вже готувалися закладати яблуневі сади, зробили крок у невідомість та посадили «південний» фрукт.

Сьогодні в Мостиському районі Львівської області сад «Еко Ягоди» простягається на 46 га. Замість традиційних яблук і груш тут вирощують 22 га персика, 8 га абрикоса, 3 га сливи. Основа – персик, сливу ж висаджували для того, щоб підстрахувати ніжні культури на випадок приморозків. Проте цьогорічна весна продемонструвала, що якраз персик та абрикос дали врожай. Хоча очікували залишитися взагалі без врожаю, зізнаються фермери. Але навіть з 2 га саду вдалося отримати близько 15 тонн персика – третю частину від очікуваного. Повноцінна врожайність мала становити 22–24 тонни з га, що вражає, зважаючи на регіон.

ЗАКЛАДЕННЯ САДУ КІСТОЧКОВИХ

– З чого треба починати вирощувати персик? Факторів, які треба прорахувати, дуже багато. Перше – це вибір місця під посадку кісточкових, як і під яблуню. Не всюди культура даватиме відповідні врожаї. Способи закладення є різні, рекомендації стосуватимуться особливостей певних регіонів. Ми в умовах Західної України розробили свою технологію посадки й вирощування. І вона дає результати кращі, ніж на півдні України, – розповідає Любомир Стельмащук.

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

339

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх