Кооператив «Горіх Причорномор’я» планує вирощувати трюфель
28.10.2019

СОК «Горіх Причорномор’я» займається вирощуванням на Одещині змішаних садів волоського горіха, фундука та шипшини, розведенням посадкового матеріалу та переробкою продукції. А тепер планують зайнятися ще й трюфелем.

Про це повідомив керівник інвестиційного садового кооперативу Павло Тулба, йдеться у повідомленні Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Він впевнений, що традиційне сільське господарство повинно мати хоча б 3-4 культури, аби диверсифікувати ризики. Саме тому вони після багатьох експериментів зупинили свій вибір на цих трьох культурах.

«Ми єдині в Україні, хто робить таку змішану посадку, та бачимо для себе в цьому гарні перспективи, адже сьогодні склалася така кон’юнктура ринку, що, маючи різні культури на одному гектарі, ми можемо нівелювати падіння цін, відсутність попиту. В цьому році ми побудували модель вертикальної інтеграції: кооператив має тепличний комплекс, де виробляється посадковий матеріал, поля, де вирощується продукція, та завод, де вона переробляється. Переробка сировини має велике значення», — зауважив Павло Тулба.ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх