Горіховодів запрошують на конференцію "Експортна горіхова стратегія, шляхи та етапи її розвитку" у Київ
15.01.2020

Всеукраїнська громадська організація «УКРАЇНСЬКА ГОРІХОВА АСОЦІАЦІЯ» оголосила про старт реєстрації на наймасштабнішу подію в горіхівництві напередодні всесвітнього ювілейного форуму GULFOOD 2020. 30 січня у Києві пройде конференція  "Експортна горіхова стратегія, шляхи та етапи її розвитку".

У конференц-залі готелю "Братислава" (м. Київ, вул. А.Малишко, 1, станція Метро «Дарниця») зберуться навідоміші вітчизняні експерти, представники бізнесу, влади та розсадників.

Говоритимуть про підсумки минулого року та перспективи розвитку горіхової галузі в Україні і державну підтримку горіхівництва у 2020 році. Аналітики проведуть комплексний аналіз світового ринку та експортних можливостей українських горіхових садів і допоможуть визначити пріоритетні ринки для експорту волоських горіхів, фундука.

Не оминуть і теми експорту, серифікації, організації звітності та фінансовго управління господарства. І, звісно, поговорять про догляд за рослинами, новинки у зборі врожаю та перспективи розвитку садів фундука, мигдалю і інших культур.

З умовами участі в цьому форумі Ви можете ознайомитися: на сайті ТОВ «Горіхові сади України».

Довідки за телефонами: тел: 050-586.6462 ПАХНО Володимир Григорович – президент Асоціації;  тел: 067-523.0985 ЮДІН Геннадій Олександрович – віце-президент АсоціаціїІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх