«Голланд Плант Україна»: завжди на крок попереду
10.10.2016

Що потрібно для економічно вигідного виробництва фруктів? Перш за все високоякісні саджанці, конкурентоспроможні, нові та перспективні сорти, а також відповідна технологія, велике бажання та відданість. У комплексі це все створює основу для успішної роботи плодорозсадника. 

Що ж потрібно для гарного та надійного плодорозсадника? Високоякісні ґрунти й оптимальне екологічне  середовище, елітної якості сировина, багато знань та досвіду, відповідний рівень механізації, відкритість до інновацій, досліджень та експериментів, а також час для тестування новинок. 

Незважаючи на велику кількість плодорозсадників, досить мало є таких, яким всі ці ознаки притаманні одночасно.

«Голланд Алма» та «Голланд Плант Україна» поєднують у собі всі характеристики, створюючи при цьому саджанці найвищого ґатунку. Потужності їх виробництва становлять понад мільйон високоякісних саджанців у рік, тому ці компанії є лідерами як на українському, так і на європейському ринках. Високої якості та великих обсягів виробництва недостатньо для успішної та довготривалої діяльності. Для сталого розвитку потрібно набагато більше, і щоб залишатись успішним плодорозсадником, важливо постійно вдосконалювати технології вирощування садивного матеріалу, підвищувати рівень кваліфікації фахівців та персоналу, покращувати механізацію, використання підщеп та сортів. 

Група плодорозсадників «Голланд Плант» докладає значних зусиль, щоб рухатись у цьому напрямку та бути на крок попереду своїх конкурентів. Більшість з фахівців, які працюють на підприємстві, мають значний досвід у сфері технологічних досліджень світу фруктів. Їхні знання та досвід відображені як на якості садивного матеріалу, так і на діяльності розсадника загалом. Вони ніколи не зупиняться на досягнутому, незважаючи на те, що якість продукції, яку виготовляє компанія, добре відома, а саджанці успішно зарекомендували себе в українських та європейських садах. Працівники «Голланд Плант Україна» роблять все для того, щоб налагодити та покращити якомога тісніший контакт між фермером та розсадником.

Що ж стосується сортової інновації, то менеджмент групи компаній сформував унікальну ситуацію. Плодорозсадники успішно розвивають чимало інноваційних проектів, які вже добре відомі та популярні не лише Україні, а й у країнах Європейського Союзу. Шлях народження та розвитку того чи іншого проекту починається задовго до його офіційного представлення, тому всі його складові та переваги ретельно вивчаються і перевіряються. Часом це триває не один рік. 

У 2016 році, окрім добре відомих проектів «Натуральне Яблуко» та «Шведська енергетична верба», компанія «Голланд Плант» офіційно представила ще дві інновації, які були зумовлені попитом на ринку. Це резистентний сорт сливи Топпенд Плюс та ранній, стійкий до хвороб сорт яблука Аллегро. Палітра сортів програми «Натуральне яблуко» поповнилася ще одним дуже цінним сортом чеської селекції Соляріс. 

Враховуючи досить високий попит на них, плодорозсадник виготовляє садивний матеріал цих сортів тільки за попереднім замовленням. Тому, якщо Ви плануєте закласти сад перспективними сортами-новинками, не зволікайте. 

На додаток до останніх новинок у світі яблук, звичайно ж, на підприємстві можна придбати і добре відомі у світі сорти яблук Джеромін, Ред Айдаред, Ред Джонапрінц та традиційні популярні сорти Айдаред, Голден тощо. Компанія вирощує широку палітру сортів яблук на будь-який смак.

Проте, крім садивного матеріалу яблук, група плодорозсадників пропонує своїм партнерам ще й добре відомі високоврожайні сорти вишні угорської селекції. Асортимент доповнюють і саджанці різних сортів груші, вишні, абрикосу та персику. 

Співпрацюючи з передовими шведськими компаніями та фахівцями, ДП «Голланд Плант Україна» успішно розвиває дуже актуальний для сьогоден-ня проект у сфері альтернативної енергетики – «Шведська енергетична верба». 

Наразі триває активна співпраця з передовими науково-дослідними центрами й університетами України та ЄС, тому вчені почали дослідження низки параметрів енергетичної верби. Незабаром результати досліджень буде опубліковано і це дозволить поглянути на питання вирощування енергетичних плантацій верби у зовсім іншому ракурсі. 

Якщо ви серйозно ставитеся до виробництва фруктів і хочете мати гарний сад, обов’язково зверніться до плодорозсадників «Голланд Алма» та «Голланд Плант Україна»! Перед тим, як втілити в реальність свої плани, поспілкуйтеся з фахівцями підприємства, які нададуть Вам вичерпну інформацію та цінні поради.  

3203

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх