Асоціація «Ягідництво Україна» втретє проведе національний конгрес «Ягідництво та кооперація – 2019»
31.07.2019

Асоціація «Ягідництво Україна» повідомила про старт реєстрації для участі в третьому національному конгресі «Ягідництво та кооперація – 2019». Цього разу подія відбудеться 19 та 20 вересня у місті Тернопіль.

Навідміну від попередніх заходів, концепція конгресу була змінена, а саме: доповіді були скорочені до мінімуму, а максимум часу планується приділити обговоренням та дискусіям.

Журнал "Ягідник" - генеральний медіа-партнер Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація».

Основними темами національного конгресу «Ягідництво та кооперація – 2019» стануть підсумки сезону-2019, аналіз головних проблем та негараздів та методи їх уникнення, проблематика створення кооперативів в Україні, їх доцільність та ефективність та відмінність від кластерів.

Запрошені експерти-практики розкажуть про плюси та мінуси найбільш популярних сортів основних ягідних культур та їх особливості вирощування в умовах України. Також буде приділена увага проблемі посадкового матеріалу, а саме відбудеться обговорення питання «Чи може посадковий матеріал буди і недорогим і безпечним?».

На другий день Конгресу всі бажаючі зможуть відвідати одразу декілька ягідних господарств Тернопільщини та Львівщини.

Отже, мерщій приєднуйтесь до участі у заході від Асоціації «Ягідництво Україна», тому що саме разом можна буде знайти оптимальний шлях розвитку ягідництва!

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

Програма конгресу буде повністю сформована до 1 серпня і постійно оновлюватиметься на офіційному сайті заходу.

З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефоном (067) 487-37-42 та (067) 266-15-73 або ж пишіть на info@uaberries.com.uaІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх