PEPINIERES ESCANDE: надсучасні сорти фруктів з Франції
27.03.2020

Сьогодні недостатньо вирощувати кісточкові і зерняткові, затребувані ринком, – необхідно передбачати світові потреби на кілька кроків уперед. Французька компанія PEPINIERES ESCANDE – справжній полігон для експериментів. Тут добре знають основні тенденції розвитку фруктового ринку та мають у своєму управлінні 300 сучасних сортів кісточкових і зерняткових.

У розсаднику PEPINIERES ESCANDE, розташованому на південному заході Франції, вже понад сорок років створюють нові сорти фруктів. До справи підходять амбіційно та вкладають чимало ресурсів, завдяки чому не тільки на столах Франції, але і в усьому світі можна побачити сорти яблук, абрикосів, слив, персиків, виведених PEPINIERES ESCANDE.

Своє світове ім’я цей французький розсадник заробив завдяки дуже відомому та широко розповсюдженому сорту сливи Енте, створеному її фахівцями, а також зарекомендував себе як виробник чудових за якістю та смаком фруктів кісточкової групи. Нині в компанії обробляють 385 гектарів землі (27 гектарів з яких – це експериментальні площі), а 220 гектарів відведено під садівництво.

У «ПРАВИЛЬНОМУ» САДКУ – СМАЧНІШІ АБРИКОСИ

– Наша компанія спеціалізується на створенні нових сортів фруктів, розробці схем захисту, вирощуванні дерев – це наша головна робота. Також ми виробляємо саджанці фруктових дерев для саду та вирощуємо фрукти для ринку (щорічно продукуємо 3200 тонн м’яких фруктів). У світовій промисловості займаємо одну з провідних позицій серед виробників м’яких фруктів, – розповів директор PEPINIERES ESCANDE Benoît ESCANDE під час спілкування з журналом «Садівництво і Виноградарство. Т.І.» на виставці Fresh Business Expo у Києві. – Свої сорти випробовуємо згідно
з власною програмою тестування – дуже дієвою, оскільки враховуємо всі нюанси погоди та клімату. Вірю, що в Україні, котра має континентальний клімат, абрикоси, яблука та черешня можуть давати дуже потужні врожаї. Також ми хотіли б працювати з Півднем України, з Одещиною, де добре ростуть сливи, персики, нектарини. Україна – це велика країна з високим потенціалом, нам потрібно детально вивчити кожен її регіон і тоді ми зможемо посадити тут гарні сади.

Компанія PEPINIERES ESCANDE була започаткована після Другої Світової війни паном ESCANDE, дідусем Benoît ESCANDE. Тоді його сімейний бізнес спеціалізувався лише на м’яких фруктах. Чверть століття тому цю садівничу справу перейняв у свого батька Benoît ESCANDE і запропонував сучасне бачення розвитку підприємства. В компанії працює 50 робітників.

Щороку PEPINIERES ESCANDE виробляє приблизно один мільйон саджанців, 80% з них – яблуні, а решта – кісточкові (абрикоси,сливи, черешні, груші). Компанія торгує деревами, але її завдання – не лише продати вирощене, але й створювати технологічні успішні сади. Правильно посадити дерева – дуже важливо, адже наслідки порушення технологій будуть виявленні тільки через два-три роки. На виправлення помилок доведеться витратити багато часу.

- Тому для PEPINIERES ESCANDE дуже важливо вивчити плантацію перед закладенням саду та надати фермерам технічну підтримку під час садіння фруктових дерев. – Якщо в Україні з’являться партнери, котрі будуть довіряти та ретельно дотримуватися наших порад, я впевнений, що успіх у вирощуванні фруктових дерев прийде через кілька років, максимум через п’ять, – заявив Benoît Escande. – Франція має дуже гарну репутацію у світі щодо якості фруктів, чому б в Україні не перейняти цей досвід? До речі, наша компанія вже розпочала співпрацю з одним українським клієнтом у тестовому режимі. Майже чотири року тому ми посадили деякі дерева на Заході Україні – на Закарпатті, на добрих ґрунтах, і наші садівники вже задоволені результатом: у абрикосів – кращий смак, ніж був раніше.

Цікаво, що подібні тестові сади, створені за допомогою сортів і техніки PEPINIERES ESCANDE, вже є у Чехії, Угорщині, Німеччині, Словаччині та Сербії. Тепер компанію цікавлять нові ринки, де ще не обізнані з її технологіями: Україна, Молдова, Росія, Узбекистан, Азербайджан, Казахстан.

Щоб подивитися, як працює PEPINIERES ESCANDE, компанія запрошує відвідати не лише свої абрикосові, персикові та сливові сади на півдні Франції, а також яблучні та грушеві на південному заході країни (вище від Тулузи), але передусім – розсадник і всю його територію. У команді компанії працюють агрономи, спеціалісти з генетики кісточкових та фахівець із зерняткових плодів (до них належать яблука та груші), які готові розповісти про тонкощі вирощування культур.

ВИРОБНИЦТВО НА ЗАМОВЛЕННЯ – ЦЕ ЗАКОН

Які сорти фруктів потрібно закладати у нових садах – одне з найважливіших питань. Упродовж останніх років українські виробники починають фокусуватися на азіатському ринку, тому що європейський уже наповнений продукцією. Наприклад, в Азії віддають перевагу яблукам червоних сортів. Тому в Україні стає цікавим, зокрема, сорт Ред Чіф.

 

– Думаю, робити ставку на червоні сорти – помилково, – вважає Benoît Escande. – Традиційні червоні яблука смачні, але вони втрачають у попиті, немає сенсу садити сорт Джеромін чи інші аналоги, тому що ринок їх стільки не потребує. Так, Україна може виробляти ці сорти для своїх потреб, але щоб експортувати продукцію, треба адаптуватися до реалій: створювати інноваційні сади з сучасними сортами та новітніми технічними вимогами.

На думку експерта, популярними залишаються клони сорту Гала, зокрема і дуже ранній клон (у PEPINIERES ESCANDE Гала клонують на високому рівні), ранній сорт Піксі, а також деякі клони Фуджі. Наприклад, Голден Делішес – гарний сорт, але у світі зараз непопулярний, то чому Україна повинна його культивувати?

Кожен садівник у будь-якій країні має специфічні вимоги до посадок, оскільки добре знає свій ринок збуту. Тому не існує єдиного рецепту успіху для всіх, під кожну вимогу потрібно підбирати свої сорти, засоби захисту тощо.

– Думаю, що Україна може грати велику гру на ринку кісточкових культур: абрикосів, персиків, слив, черешні. Але ваш фаворит – переважно абрикос, – наголосив Benoît Escande. – Це континентальний фрукт, а Україна має континентальну погоду. Абрикос з точки зору фреш маркету і переробки має великі перспективи. Черешня також, але в цьому сегменті ринку Україна отримає велику конкуренцію з Латвією, Туреччиною та іншими країнами. Слива – це щось цілком нове для України, але ми говоримо не про домашні сливи, а про індустріальні – вони великі за розміром, чудові на вигляд. У нашої компанії вже чималий досвід у їх вирощуванні. Звичайно, щоб закладати сучасні сади, виробники спочатку повинні подумати про реалізацію майбутніх урожаїв.

У співпраці з партнерами компанія PEPINIERES ESCANDE керується п’ятьма важливими вимогами. Передусім, важливо мати регулярне виробництво: садівник повинен щороку вирощувати фрукти, бо врожаї потрібно отримувати постійно. Окрім того, управління садом треба зробити простим, виробництво на замовлення – це закон. Третій аспект – сад має бути стійким до хвороб.

Пакування врожаїв має відповідати сучасним технологічним стандартам, оскільки порушення еталонів можуть привести до чималих втрат. І ще важливо розуміти, що садівники продають задоволення. Якщо фрукти несмачні, невисокої якості та не задовольняють споживача – це катастрофа.

584

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх