Fresh Business Expo 2019: акцент на якості та маркетингу
25.04.2020

Початок грудня вже традиційно ознаменував-ся для учасників плодоовочевого ринку вагомою подією – міжнародною спеціалізованою виставкою Fresh Business Expo. Цьогоріч захід, присвячений технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції, відбувся у Києві та зібрав понад три тисячі відвідувачів з 16 країн світу.

Традиційно під час виставки пройшли щорічна конференція «Овочі та фрукти України. Експортний прорив» і міжнародний торговий форум, організатор яких – проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Також вдруге відбулася семінарська програма, що присвячена тепличним технологіям.

Організатори заходу зазначають, що, враховуючи Угоду про вільну торгівлю між ЄС та Україною, інтерес до українського ринку постійно збільшується. Експорт з України до ЄС швидко зростає, і виробництво фруктів та овочів демонструє значне збільшення. Щоб мати можливість експортувати до ЄС, українським виробникам потрібно буде інвестувати в технології, аби задовольнити європейські стандарти якості. Це дає потенціал західним постачальникам тепличних технологій, обладнання для післяврожайної обробки, обладнання для пакування, а також постачальникам насіння, рослин та інших супутніх товарів.

Fresh Business Expo – єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка, орієнтована на повний
цикл виробництва овочів, фруктів і ягід. Fresh Business Expo – це виставка, яка орієнтується на професійну аудиторію відвідувачів.

За роки свого існування вона зарекомендувала себе як ефективний комунікативний майданчик для налагоджування зв’язків між керівниками плодоовочевих компаній, готових інвестувати у власний розвиток і технології, та постачальниками товарів і послуг для виробництва, переробки та продажу фруктів, ягід та овочів.

Для журналістів професійного видання «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» участь у такому масштабному спеціалізованому заході означає можливість поспілкуватися з різними гравцями ринку, аби з їхньою допомогою підбити підсумки сезону та вималювати основні тенденції в галузі.

Один із основних перспективних напрямків полягає у виробництві з вирощеного врожаю продуктів із доданою вартістю. Після того, зауважують експерти ринку, як великі виробники зіштовхнулися з проблемою реалізації свіжої продукції, вони все активніше почали шукати додаткові ринки збуту, зокрема й варіанти переробки. Саме такі технологічні рішення для виробників ягід, фруктів та овочів презентувала на виставці Fresh Business Expo компанія Sorter. 

– Наша компанія займається розробкою периферійного обладнання для переробки овочів і фруктів. Комплектуємо ним лінії з виготовлення, зокрема, заморожених ягід, яблучних чіпсів, лохини, сушені, сировини для кондитерської промисловості, – зазначає директор компанії Sorter Василь САВІЧЕВ. – Пропонуємо клієнтам різні зразки інспекційних столів, мийок, сепараторів для сортування, сушки та калібрування, дозатори для пакування в мішки та картонну тару, а також розвантажувачі та транспортні системи, сульфітаційні ванни, шафи для сушки. Зараз компанія розробляє лінію для сортування та пакування лохини. В останні роки помічаємо, що все більше вітчизняних виробників почали не тільки цікавитися виготовленням продукції переробки, а й встановлювати у господарствах відповідне обладнання. Про це свідчить практика минулого року, коли активно діяла програма відшкодування відсотків за придбання техніки та обладнання вітчизняного виробництва (наша компанія належить до переліку підприємств, на які поширювалася дія програми), бо без державної підтримки господарствам складно інвестувати в технологічне переозброєння. Сподіваємося, що держава дасть можливість садівникам закріпитися у цій перспективній ніші та вийти з конкурентною продукцією не тільки на внутрішній, а й на зовнішні ринки.

 

Оформити передплату можна за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зконтактувати з менеджером за тел: +38 063 056 47 88, +38 068 568 66 58, +38 096 491 66 92
або надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

1188

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх