EFT Group: Національний День Саду – майданчик для професійних комунікацій
21.04.2017

1 червня компанія презентує оприскувач та гербіцидну балку для садів, в рамках IV Національного Дня Саду. Про це повідомив менеджер EFT Group Руслан Ловнічий.

«Наша компанія підтримує День Саду ще з 2012 року. EFT Group вважає, що подібні заходи надають учасникам події можливість для комунікації один з одним в професійній атмосфері та представлення новинок своєї компанії», - відмітив він.

За словами Руслана Ловнічого, кожен присутній на заході матиме нагоду дізнатися про особливості нової техніки та спробувати її в дії.

Під час IV Національного Дня Саду представники компанії покажуть хід механізації та автоматизації технологічного процесу по посадці, обробці та збиранні врожаю. Ознайомлять усіх бажаючих із обладнанням, що спеціалізується на розробці й виробництві техніки для виноградників, фруктових садів.

Саме технічне оснащення, яке презентуватиме EFT Group, дозволяє в рази скоротити ручну працю та підвищити продуктивність роботи сучасних компаніях, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції.ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх