Bulk wine trade: вина наливом та зелене виноробство - що спільного?
11.11.2019

З кожним роком Сполучені Штати, Китай, Австралія та Південна Африка або країни Східної Європи, такі як Молдова, Грузія чи Україна, все більше набувають важливого значення стосовно торгівельних переговорів, які будуть ключовими для розуміння майбутнього галузі.

Виставка WBWE стала світовою подією, яку неможливо пропустити. Саме тут можна знайти найкращі можливості, адаптовані до потреб виноробів чи імпортерів світу. Цей діловий форум для міжнародних покупців і постачальників цього року в одинадцятий раз відбудеться в Амстердамі 2-3 грудня.

Цьогоріч чимало розмов на виставці буде присвячено зеленому виноробству - галузі, що дбайливо ставиться до навколишнього середовища.

Відгомін зміни клімату повністю змінив сільське господарство і виноробство в багатьох країнах, наприклад, в Каліфорнії і Австралії страждають через брак води, а в Німеччина і Ельзасі вжезникли деякі сорти.  

З самого початку свого існування WBWE активно пропагує тематику захисту природи тому вже незабаром світові експерти запропнують гостям заходу нові рішення та пропозиції для зеленого виноградарства.КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх