Подписка на журналы

ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

Пропонуємо Вам оформити передплату на спеціалізовані журнали видавничого проекту «Технології та Інновації» та гарантовано отримувати актуальну інформацію відповідної тематики. Видання є унікальними міжнародними проектами для професіоналів і любителів.

Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» містить актуальну інформацію про сучасні технології у садівництві, столовому і технічному виноградарстві та хмелярстві, включаючи вирощування ягід, горіхів, хмелю, а також пропонує способи переробки: на вино, соки, міцні напої типу граппа, коньяк, кальвадос, пюре та ін. Виходить 6 разів на рік, 1 раз в 2 місяці, формат А4, до 120 стор. Більше інформації на порталі www.techdrinks.info. Передплатний індекс у відділеннях Укрпошти 60216. 

«Ягідник» – це українсько-польський міжнародний науково-аналітичний журнал для садівників і ягідників, фермерів і керівників підприємств з вирощування та переробки ягідної продукції. Журнал «Ягідник» – це спільний видавничий проект, заснований польським видавництвом Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. і інформаційно-видавничим проектом «Технології та Інновації», який презентує новітні технології в ягідництва та переробці ягід. Із 2018 року виходить 5 разів на рік (один раз на 2 місяці), формат А4, до 120 стор. Більше інформації на сайті jagodnik.info. 

Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризацію передового європейського і світового досвіду вирощування горіхів, презентацію передових технологій і сучасного обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяння у вирішенні питань просуванню продукції та виходу на міжнародний ринок тощо. Виходить 1-2 рази на рік, для передплатників журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» безкоштовно.

Журнал «Пиво. Технологии і Інновації» присвячений сучасним технологіям виробництва найпопулярнішого напою в світі і просуванню передового досвіду. Особливий акцент – на крафтовомуо пивоварінні та діяльності малих пивоварень, пивоварних заводів, ресторанів-пивоварень. Виходить 4 рази на рік, щоквартально, формат А4, 80-96 стор. Більше інформації – на сайті www.beertechdrinks.com. 


Журнал «Напої. Технології та Інновації» інформує про нові технології у виробництві вина, пива, горілки, мінеральних вод, соків, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв. Виходить 4 рази на рік, щоквартально, формат А4, до 120 стор. Більше інформації на порталі www.techdrinks.info. Передплатний індекс у відділеннях Укрпошти 89599.

УВАГА: Оскільки географія проекту охоплює країни пострадянського простору, де використовується російська мова, а саме Україну, Молдову, Білорусь, Польщу, Грузію, Росію, Азербайджан, Вірменію, Казахстан і т.д., - журнали видавництва «Технології та Інновації» виходять українською, російською, англійською мовами (вибірково).

ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ОДНЕ ВИДАННЯ АБО КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ, ЯКА ЦІКАВИТЬ

                                                   Кількість журналів у рік  Ціна за комплект, євро

Повний комплект 1.                                   19                             150
(«НТІ» + «Сад. ТІ» +
«Ягідник» + «Пиво. ТІ»)

Комплект 2 «Сад-Ягідник».                      11                              130
(«Сад. ТІ» + «Ягідник»)

Комплект 3 «Напої».                                    8                               120
(«Напої.ТІ» + «ПИВО. ТІ»

Комплект 4 «Напої + Сад»                        10                              130
(«Напої. ТІ» + Сад. ТІ»)

Журнал «ПИВО»                                             4                               45   

Журнал «Ягідник»                                          5                               45

Журнал «Горішник»                                        1                                 -

Журнал «Сад. ТІ»                                             6                              50 

Електронна передплата                                                                  25

 

УМОВИ ПЕРЕДПЛАТИ:

1. Для передплатників на повний комплект – розміщення інформації про компанію на порталі www.techdrinks.info
2. Журнал «Горішник» – бонус тим, хто передплатив комплект 1, 2, 4.
3. Передплатникам – знижка 10-15% на участь у конференціях і форумах видавництва «Технології та Інновації».

Також можна замовити журнали за 2017 рік зі знижкою!

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зв`язатися з менеджером за тел:
+38 050 823 38 69, +38 063 056 47 88, +38 068 424 21 80, +38 096 994 38 77,
або надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО. ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!
 

 

наверх