Фотоотчеты

Заключна міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка»

7 грудня 2017 року в конференц-залі готелю «Турист» проведена заключна в 2017 році міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка».

У заході взяли участь фахівці, спеціалісти в галузі горіхівництва, фермері-практики, досвідчені селекціонери та садоводи, керівники розплідників, підприємств з переробки і експорту, представникі Міністерства Аграрної політики, ЗМІ, закордони спеціалісти.

Розглянуті новітні підходи до технології створення інтенсивних садів, передові технології та агроприйомі, практичні програми збільшення рентабельності та окупності вкладень, практичні питання щодо посадки саду грецького горіха та фундука в комплексі – від ґрунтових вишукування, проектування до посадки та догляду за садом, алгоритм створення інтенсивного горіхового саду, системний підхід до переробки, реалізації, експорту, горіхової продукції.

На конференції зареєстровано 160 учасників зі більшості областей України, а також гості з Узбекистану, Молдови, Польщі, Туреччини. 

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
наверх