Компанія «БТУ-Центр»
+38(044) 594-38-83, +38(066) 155-98-89, +38(096) 155-89-89 www.btu-center.com
Адрес компании:
Компанія «БТУ-Центр»

Компанія «БТУ-Центр» – український виробник концентрованих мікробних та ферментних препаратів для потреб сільського господарства. Має власне виробництво, де уже понад 17 років під пильним наглядом висококваліфікованих спеціалістів відбувається створення препаратів для живлення та захисту рослин. Дотримання усіх санітарно-гігієнічних та технологічних норм відкриває все нові і нові горизонти перед продукцією виробництва на території України, а також поза її межами.

На підприємстві постійно проводяться експериментальні, науково-дослідницькі, лабораторні та дослідно-промислові роботи з розробки нових препаративних форм біопрепаратів та оптимізації технології їх застосування.

Директор з перспективи та розвитку компанії «БТУ-Центр» Валентина Болоховська
Усім відомо, що інновації є ключовим фактором розвитку кожної компанії. Саме тому ми приділяємо особливу увагу науковим дослідженням та постійно інвестуємо у майбутнє.
Активна співпраця із науковими закладами та сільськогосподарськими підприємствами України допомагає досягти максимального професіоналізму.
Ми щорічно проводимо науково-практичні конференції, семінари, де інформуємо про результати досліджень, виробничих випробувань щодо ефективності наших біопрепаратів. Ми уважно стежимо за потребами ринку і постійно поповнюємо асортимент продукції. За роки своєї діяльності компанія отримала понад 48 патентів. Якість підтверджена нагородами, дипломами та сертифікатами.

Компанія «БТУ-Центр» бере активну участь у розвитку та вдосконаленні екологічної політики країни. А також гарантує безпечні умови праці для своїх робітників. Виробництво та продукція не шкодить довкіллю та відповідає усім екологічним стандартам. З метою покращення стану навколишнього середовища, в компанії впроваджують використання тарного пакування, виробленого із вторинної сировини, та сприяють його неодноразовому застосуванню.
Використання препаратів на основі ефективних мікроорганізмів є невід’ємним аспектом сучасного землеробства. Компанія пропонує біопрепарати для покращення живлення рослин, для захисту від грибкових та бактеріальних хвороб, для захисту від шкідників, для покращення родючості ґрунтів. Також є унікальний препарат – це природний прилипач Липосам, який покращує змочування рослин, особливо з восковою поверхнею, не руйнуючи її структуру; підвищує ефективність та пролонгує дію хімічних та біологічних препаратів; захищає рослини в період вегетації від сонячних опіків, посухи, в’янення.

Компанія «БТУ-Центр»

+38(044) 594-38-83,
+38(066) 155-98-89,
+38(096) 155-89-89
info@btu-center.com

www.btu-center.com

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
наверх