Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2019 стартував у Рівному: ще більше учасників та категорій пива

 Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2019 стартував у Рівному: ще більше учасників та категорій пива

8-9 жовтня у Рівному видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою втретє проводить в рамках Форуму пивоварів і рестораторів єдиний в Україні незалежний та відкритий, професійний Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2019.

Цьогоріч своє пиво до участі в змаганнях привезли не лише українські крафтові пивовари, а й чимало іноземних гостей. Що важливо, кількість категорій пива збільшилася до 16!

Приймає конкурс-2019 готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» – Головний Організаційний партнер. Варто наголосити, що ані організатори, ні заклад, в якому проходитимуть дегустації пива та нагородження переможців, самі не варять пиво і не зацікавлені у чиїхось перемогах. Це гарантує об’єктивність та незаангажованість конкурсу.

Організатори East European Beer Award принципово підтримують незалежність та бездоганну репутацію Конкурсу. Всі учасники мають рівні шанси на перемогу! Незалежним спостерігачем на дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2019 є патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», яка слідкуватиме за прозорістю проведення конкурсу згідно із Положенням.

Маємо чудову новину: окрім всенародного визнання та нагород, переможці в кожній з 16 категорій отримають у подарунок поїздку до Мілану на Міжнародну виставку-ярмарку SIMEI, де цього року будуть широко представлені пивоварні технології. З 19 по 22 листопада SIMEI-2019 відкриє майданчики для виноробства, рідких продуктів харчування, крафтового та іншого пива, міцних напоїв, які все частіше обмінюються процесами, методами виробництва, технологіями. Партнер East European Beer Award-2019 – SIMEI забезпечить перельоти та проживання для золотих медалістів конкурсу!

Ексклюзивним партнером конкурсу виступить компанія SAHM, яка надає бокали для дегустацій.

Нагадаємо, минулого року East European Beer Award 2018 зібрав разом 54 пивоварні з 265 зразками пива та 72 пивних судді у Харкові. 

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»

Головний Виставковий Партнер – SIMEI

Незалежний спостерігач – ППФ «Пахаренко і партнери»

Ексклюзивний партнер – компанія SAHM

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар